KAIKKI MITÄ
KEILAAJA TARVITSEE

MERIITIT

MERIITIT

Tässä on listaa siitä, mitä kisoja on viime aikoina voitettu maahantuomillamme pallomerkeillä. Listassa on kotimaan kisoista vain ne, joissa ensimmäinen palkinto on vähintään 500 euroa. Listasta puuttuu vielä varmaan monta voittajaa. Jos sinulla on lisättävää listaan, niin lähetä meille sähköpostia osoitteeseen: jouni.helminen@sportbowlingfinland.fi.

9/2017 Hanhivaaran kesäkisa Sami Konsteri Storm Marvel Pearl
9/2017 Lahden Kesä, BCD Ari Viljanen Storm Marvel Pearl
9/2017 Kesäkisa, Somero Juuso Tiainen Hammer Black Widow Legend
8/2017 Hilimojen kesäkisa, Kuopio Tomas Käyhkö Storm Torrent ja Pitch Black
8/2017 Muuramen kesäkisa Jouni Helminen Track Mako Attack
8/2017 Silver Kesä-turnaus Jouni Helminen Track Logix ja Storm Marvel Pearl
8/2017 Estonian Open 2017 Markus Heinonen Storm Alpha Crux
6/2017 KBT Spring Trophy, Lapua Tomas Käyhkö Storm Timeless, Roto Grip Haywire ja Hustle
5/2017 LVI-Säätö Open, Iisalmi Kari Hurri Hammer Black Widow Red Legend Pearl
5/2017 Bay Open, Lahti Jesse Ahokas Motiv Forza GT ja Roto Grip Hustle
4/2017 Maalismittelöt, Heinola Olli Pakonen ja Pasi Uotila Storm Sure Lock ja Code Black, Roto Grip No Rules
4/2017 VV:n kelirikko, Äänekoski Jesse Kallio Storm Hy-Road ja Marvel Pearl
4/2017 Mini Kirin kisa, Jyväskylä Jesse Kallio Motiv Jackal Ghost
4/2017 Radanvarsisarja, Hyvinkää Juuso Tiainen Roto Grip Haywire ja Storm Sure Lock
4/2017 Pietarsaaren keilailuliiton 50v. kisa Riku-Petteri Kivelä Storm Rocket Ship ja Hy-Road
4/2017 Gatorade Challenge, Hutunki Jesse Kallio Storm Phaze II
4/2017 Starmenin kisa, Lahti Juuso Tiainen Motiv Freestyle ja Hammer Black Widow Legend
3/2017 Kultakisa, Joensuu Tatu Hirvonen Motiv Arctic Sniper
3/2017 Pinjets Open, Hyvinkää Juuso Tiainen Roto Grip Haywire, Columbia Tyrant ja Motiv Jackal Ghost
3/2017 Kirin Kisa, Jyväskylä Jesse Kallio Motiv Revolt Havoc ja Jackal Ghost
3/2017 Talvikaadot, Keuruu Jesse Kallio Storm Phaze II
2/2017 Mestarikaadot, Kupittaa Sanna Pasanen Motiv Primal Fear
2/2017 Tambox/BF helmikisa, Heinola Juuso Tiainen Roto Grip Haywire
2/2017 Agents Open, Oulu Tomas Käyhkö

Roto Grip Hustle, Storm Pitch Black ja Hy-Road

2/2017 St Michel Winter Open, Mikkeli Tomas Käyhkö

Roto Grip Hustle ja Storm Pitch Black

2/2017 GK:n kisa, Lahti Jesse Ahokas

Hammer Black Urethane ja Storm Pitch Black

2/2017 Citymarket Open Janne Heikkiläinen

Track Cyborg Pearl

2/2017 Ranking, Tali Jari Ratia

Storm Rocket ja Lock, Roto Grip Haywire

1/2017 KV:n erikoiskisa, Lahti Sami Luoto

Storm Code Platinum

1/2017 Veijarit Turnaus, Kauppi Petri Mannonen

Motiv Jackal LE ja Track Cyborg

1/2017 Keilakerhon turnaus, Kupittaa Henry Laine

Storm Phaze II

1/2017 Ballmaster Open, Tali Daphne Tan

Storm Phaze II

1/2017 VeiKei Open, Kemi Riku-Petteri Kivelä

Storm Hy-Road

1/2017 Sandels Open, Hämeenlinna Juho Mäkelä

Motiv Revolt Havoc

1/2017 Karhu Open, Urheilutalo Joonas Jehkinen

Storm Hy-Road ja Hy-Road Pearl

1/2017 Watterien kaatokarkelot, Varkaus Joonas Jehkinen

Roto Grip Totally Defiant

1/2017 Kuopion Tinat, Rauhalahti Juhani Tonteri

Track Paradox Trilogy ja Cyborg Pearl

12/2016 Kempele Open Joonas Jehkinen

Roto Grip Asylum ja Totally Defiant

12/2016 JBT:n Suurkisa, Järvenpää Jarmo Sinilaakso

Storm Hy-Road

12/2016 Keilien Kaadot, Valkeakoski Timo Alho

Track Cyborg Pearl ja Columbia Swerve FX

12/2016 Silver Bowl Open, Jyväskylä Tomas Käyhkö

Storm Pitch Black ja Ebonite Maxim

12/2016 Muuramen avajaiskilpailu, Muurame Tomas Käyhkö

Storm Pitch Black

12/2016 Fennia Games, Vaasa Tomas Käyhkö

Storm Pitch Black ja Roto Grip Menace Xtreme

12/2016 Open Ciudad de Torrevieja Sami Konsteri

Motiv Paranoia

12/2016 Carrot Games, Tammisaari Juuso Tiainen

Motiv Venom Cobra, Motiv Jackal LE ja Ebonite Warrior Supreme

12/2016 7th Tuusula Open, Tuusula Juuso Tiainen

Storm Pitch Black ja IQ Tour Nano

12/2016 Marraskisa, Seinäjoki Tomas Käyhkö

Storm Pitch Black

11/2016 KK:n 75-vuotiskisa, Lahti Alex Rämänen

Hammer Rebel Solid

11/2016 Ailo Uotila Memorial, Tali Juuso Rikkola

Storm Marvel Pearl

11/2016 Triplan likkojen fikka, Jyväskylä Juho Kukkonen

Storm Natural

11/2016 Ranking, Tali Sanna Pasanen

Columbia Swerve FX, Ebonite Mission Unknown ja Motiv Paranoia

11/2016 Rautia Open, Pietarsaari Tomas Käyhkö

Roto Grip Menace Xtreme ja Storm Hy-Road Pearl

11/2016 Walki-turnaus, Valkeakoski Timo Alho

Motiv Freestyle

11/2016 Pelttarin Syysturnaus, Raisio Juuso Tiainen

Roto Grip No Rules Pearl, Storm IQ Tour Nano ja Columbia Eruption Pro

10/2016 Lokatörät, Lapua Kasper Sirkka

Storm IQ Tour ja Rocket Ship

10/2016 SQB Autumn Special, Seinäjoki Tomas Käyhkö

Roto Grip Menace Xtreme ja Track Tour X

10/2016 Brunswick Special Open, Kemi Riku-Petteri Kivelä

Storm Alpha Crux ja Hy-Road

10/2016 Sinisten syyskisa 2016 Teemu Asplund

Motiv Venom Cobra ja Roto Grip No Rules

9/2016 Hämeenlinnan keilailuliiton 60-vuotisjuhlakilpailu Juuso Tiainen

Track Cyborg ja Hammer Black Widow Legend

9/2016 Kupittaan kesäkisa Jarno Marjakangas

Storm Fight ja Hy-Road

9/2016 OmaSp Summer Open, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä

Storm Alpha Crux ja Hy-Road

9/2016 DV8 Challenge, Tali Simo Uosukainen

Motiv Primal Rage ja Track Heat

9/2016 Buster-turnaus, Raisio Juuso Tiainen

Storm Pitch Black

9/2016 Kaupin avajaiskisa Perttu Jussila

Storm Rocket Ship, Roto Grip No Rules Pearl ja Storm Hy-Road

8/2016 Silverin Kesäkisa, Jyväskylä Markus Keskiruokanen Storm IQ Tour 30 ja Roto Grip Eternal Cell
5/2016 Naisten SM, Pori ja Lahti Piritta Maja Storm Phaze
5/2016 Miesten SM, Lahti Kari Hurri Columbia Eruption Pro, Hammer Black Widow Limited ja Motiv Revolt Havoc
5/2016 Rännäreiden Kevätrännit, Viitasaari Matti Kuorelahti Roto Grip Asylum ja Deranged
5/2016 Rixu Bowling Tour Samuli Tiainen Storm Alpha Crux
5/2016 Vantaan Cup Juhani Tonteri Storm IQ Tour 30
5/2016 Tuusulan Hylsyn kisa Olli Pakonen Storm Crux Pearl ja Rocket
5/2016 Kevätkohinat, Leppävirta Kari Hurri Motiv Revolt Havoc
5/2016 Nuorten SM, Imatra Eliisa Hiltunen Storm Alpha Crux, Motiv Revolt Havoc ja Storm Phaze
5/2016 Nuorten SM, Imatra Otto Lonka Hammer Black Urethane
5/2016 Sun Bowling Games, Kalajoki Tomas Käyhkö Motiv Primal Rage
5/2016 Kevätkaadot, Alajärvi Tomas Käyhkö Hammer Black Widow Legend, Black Widow Assassin ja Motiv Venom Panic
4/2016 Saarikkeen kevätkisa, Saarijärvi Jesse Kallio Storm Alpha Crux
4/2016 Pääsiäiskisa, Vaasa Riku-Petteri Kivelä Storm Pitch Black
4/2016 Atria Special, Lapua Riku-Petteri Kivelä

Columbia Delirium ja Motiv Graffiti Tag

4/2016 Okin muistokilpailu, Savonlinna Kari Hurri

Hammer Black Widow Limited ja Track Heat

4/2016 GF-turnaus, Tampere Jussi Turtiainen

Ebonite Game Breaker MVP ja Storm Hy-Road

4/2016 Lahti-Bowling Tour 2015-2016 Samuli Tiainen

Motiv Octane Burn, Roto Grip Sinister ja Storm Phaze

4/2016 RKM-Turnaus, Forssa Juuso Tiainen

Hammer Black Widow Legend

4/2016 V Bay Open, Lahti Juha Antikainen

Storm Alpha Crux

3/2016 XXIV Pääsiäiskisa, Kuusamo Tomas Käyhkö

Storm Hy-Road ja Motiv Primal Rage

3/2016 Gatorade Challenge, Hutunki Jesse Kallio

Storm Alpha Crux ja Marvel Pearl

3/2016 Lekan 30 v. juhlakisa, Loviisa Antti Tukiainen

Storm Byte ja Frantic

3/2016 Kirin 60-vuotisjuhlakilpailu, Jyväskylä Jesse Kallio

Motiv Revolt Havoc ja Storm Marvel Pearl

3/2016 Tamboxin Helmikisa, Heinola Juuso Tiainen

Roto Grip Haywire, Storm Fight ja Hammer Black Widow Legend

2/2016 BCD-Talvierikoinen, Kuopio Nico Kärkkäinen

Track LX05

2/2016 Mainarien Malmi, Varkaus Janne Heikkiläinen

Motiv Revolt Havoc ja Storm Rocket

2/2016 Falconsin ja Kopelon helmikisa, Lahti Perttu Jussila

Storm Lock

2/2016 Helmihulinat, Lapua Kaaron Salomaa

Motiv Primal Rage ja Storm Punch Out

2/2016 Seiskojen talvitörät, Kauppi Perttu Jussila

Roto Grip Menace Xtreme ja Storm Hy-Road Pearl

2/2016 Prisma Games, Vaasa Janne Koivisto

Black Widow Red Legend ja Storm Hy-Road Pearl

2/2016 Eero Allenin muistokilpailu, Forssa Sami Rauhaniemi

Storm Crux ja Motiv Covert Revolt

2/2016 Onninen Turnaus, Tali Juuso Tiainen

Hammer Black Widow Legend ja Taboo Jet Black

2/2016 52. Ilvesjahti, Heinola Juuso Tiainen

Storm Pitch Black ja Natural

2/2016 Lucky Ladies Special, Ylöjärvi Jesse Kallio

Roto Grip Asylum ja Storm IQ Tour Nano

2/2016 Hutunki Open Jesse Kallio

Storm Marvel Pearl ja Hammer Taboo Jet Black

2/2016 Napin Nahinat, Valkeakoski Jussi Turtiainen

Motiv Primal Rage ja Storm Hy-Road

1/2016 Sepot 50-vuotisjuhlaturnaus, Jyväskylä Perttu Jussila

Roto Grip Eternal Cell ja Storm Hy-Road Pearl

1/2016 For Fun Tammikuun erikoinen, Seinäjoki Tomas Käyhkö

Storm IQ tour ja Hy-Road, Motiv Venom Panic

1/2016 Kaamoskaadot, Lapua Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour ja Motiv Graffiti Tag
1/2016 Kruunupyyn uudenvuoden kisa Heikki Hautaniemi Roto Grip Asylum
1/2016 Winter Special, Tammisaari Linus Boström Columbia Bud II
1/2016 Säästöpankkiturnaus, Somero Juuso Tiainen Roto Grip Haywire ja Hammer Black Widow Red Legend
1/2016

Veijariturnaus, Kauppi

Jouni Helminen Roto Grip Eternal Cell
1/2016

Ballmaster Open 300 Xtra, Tali

Olli Pakonen Roto Grip Asylum
1/2016

Kaadon erikoiskilpailu, Lahti

Mika Luoto Storm Optimus
12/2015

XIII Piian kaadot, Imatra

Markus Keskiruokanen Motiv Graffiti Tag
12/2015

Saarikkeen 2-Erikoiskisa, Saarijärvi

Jesse Kallio Motiv Revolt Havoc
12/2015

X Games, Äänekoski

Jouni Helminen Ebonite Warrior Elite
12/2015

Kurikan pottikisa

Valtter Verronen Roto Grip Hyper Cell Skid ja Storm Hy-Road
12/2015

Drott erikoiskisa, Pietarsaari

Veli-Matti Tissarinen Roto Grip Unhinged
12/2015

OPS-91, Pelixir Oulu

Olli Pakonen Motiv Venom Shock ja Jackal
12/2015

Silver Bowl Open, Jyväskylä

Jesse Kallio Motiv Revolt Havoc
12/2015

Teken Marraskaadot, Riihimäki

Juuso Tiainen Roto Grip Haywire ja Hammer Black Widow Red Legend
12/2015

Jyrä-turnaus nro 34, Tali

Linus Boström Storm Crux ja Crux Pearl
12/2015

Loskakisa, Hutunki

Jesse Kallio Motiv Revolt Havoc
11/2015

Erän Tripla, Tapanila

Kaaron Salomaa Motiv Venom Shock
11/2015

Areksen erikoiskilpailu, Lahti

Miska Viljanen Columbia Swerve ja Roto Grip Hyper Cell Skid
11/2015

Lapuan rospuuttorytinät

Tomas Käyhkö Hammer Black Widow Assassin, Storm Tropical Breeze ja Punch Out
11/2015

Carrot Games, Tammisaari

Linus Boström Storm Crux Pearl ja Roto Grip Sinister
11/2015

Sisu-kisa, Seinäjoki

Tomas Käyhkö Storm IQ Tour ja Hy-Road
11/2015

Cherryn kisa, Kauppi

Timo Alho Columbia Swerve ja Motiv Primal Rage
11/2015

Turku Open, Kupittaa

Juhani Tonteri Storm Pitch Black ja IQ Tour
11/2015

Weber tournament, Varkaus

Kari Hurri Ebonite Adrenaline Shot ja Hammer Black Widow Red Legend
11/2015

October Games, Vaasa

Kai Jyrkkä Storm Sky Rocket ja IQ Tour
11/2015

Triplan likkojen fikka, Jyväskylä

Juho Kukkonen Storm Optimus ja Columbia Smackdown
11/2015

Walki turnaus, Valkeakoski

Perttu Jussila Motiv Revolt Havoc
11/2015

3rd Bowlville Open, Imatran kylpylä

Markus Keskiruokanen Motiv Graffiti Tag ja Storm Tropical Breeze
10/2015

Ranking, Tali

Olli Pakonen Columbia U2
10/2015

Immenkaatajaiset, Imatra

Markus Keskiruokanen Roto Grip Asylum, Storm Hy-Road Pearl ja Punch Out
10/2015

Syyskaadot, Lapua

Riku-Petteri Kivelä Motiv Primal Rage ja Storm Ride
10/2015

Bayn Syysrysäys, Lahti

Mika Luoto Storm Optimus
10/2015

Hutuken syyskisa, Hutunki

Samuli Tiainen Roto Grip Haywire, Motiv Graffiti Tag ja Primal Rage
10/2015

Sinisten syyskisa, Riihimäki

Risto Havulinna Roto Grip Hyper Cell Skid
9/2015

Venetsiakisa, Kokkola

Mikael Tuomisalo Storm Crux Pearl ja Ebonite Game Breaker 2
9/2015

IBC Remonttikisa, Imatra

Markus Keskiruokanen Motiv Graffiti Tag ja Track 505C2
8/2015

Lapuan kesäkisa

Juhani Tonteri Storm IQ Tour ja Hy-Road
8/2015

Vaasan kesäkisa

Riku-Petteri Kivelä Hammer Black Widow Legend
8/2015

Alajärven kesäkisa

Riku-Petteri Kivelä Motiv Primal Rage
8/2015

Hutungin kesäkisa

Juuso Tiainen Storm Natural
8/2015

Talin kesäkisa

Olli Pakonen Storm Optimus ja Sky Rocket, Columbia Freeze
8/2015

Kirin kesäkisa, Jyväskylä

Perttu Jussila Motiv Primal Rage ja Venom Shock
8/2015

Kaupin ilmanvaihtoviikot

Perttu Jussila Motiv Primal Rage
8/2015

2. Kesä Open Riihimäki

Juuso Tiainen Storm Pitch Black ja Roto Grip Haywire
6/2015

Tapanilan Ventti

Markus Keskiruokanen Storm Pitch Black, Optimus ja Hy-Road Pearl
6/2015

2. Törä Open, Riihimäki

Juuso Tiainen Stomr Byte ja Columbia Eruption Pro
5/2015

Ailecin Tuuri, Urheilutalo

Linus Boström Storm Hy-Road Pearl ja Columbia Bud 2
5/2015

Toukoturnaus, Valkeakoski

Perttu Jussila Storm Lights Out
5/2015

Spring Break, Imatra

Markus Keskiruokanen Columbia Blur ja Storm Hy-Road Pearl
5/2015

JSV Ranking, Joensuu

Kari Hurri Storm Hy-Road Solid ja Ebonite Honor
5/2015

Hyvinkää Ranking M-A

Juuso Tiainen Hammer Black Widow Red Legend ja Storm Byte
5/2015

Kaupin kevätkisa

Perttu Jussila Storm Rocket ja Punch Out
5/2015
Aalborg International Juhani Tonteri Storm Crux Pearl
5/2015

SM, Tuusula

Krista Pöllänen Storm Hy-Road ja Hy-Road Pearl
5/2015

KeurLan IV kevätkaadot, Keuruu

Timo Alho Hammer Absolut Flip ja Columbia Vow
5/2015
Sun Bowling Games, Kalajoki Kari Löfbacka Storm IQ Tour Fusion ja Roto Grip Hyper Cell Skid
5/2015
Kuortaneen 10-vuotiskisa Tomas Käyhkö Storm IQ Tour ja Ebonite Maxim
4/2015
Ranking finaali, Tali Juhani Tonteri Storm IQ Tour ja Hy-Road
4/2015
SQB Bowlers Spring Strikes, Seinäjoki Sami Lampo Ebonite Energy Source ja Storm Hy-Road
4/2015
OPS-90, Pelixir Oulu Olli Pakonen Storm Hy-Road ja Hy-Road Pearl
4/2015
4. Bay Open Avoin kilpailu, Lahti Samuli Tiainen Storm Rocket, Roto Grip Sinister ja Track LX05
4/2015
Radanvarsisarjan finaali, Tuusula Juuso Tiainen Hammer Black Widow Legend, Columbia Eruption Pro Hybrid, Storm Pitch Black ja Natural
4/2015
Unelmakaadot, Järvenpää Juuso Tiainen Hammer Black Widow Legend
4/2015
Hanhis Kaadot, Hanhivaara Matti Virta Storm Rocket ja Punch Out, Hammer Black Widow Legend
3/2015
TKK:n kevätpamaus, Tampere Timo Alho Storm Rocket
3/2015
Steelers Open 2015, Tapiola Ari-Pekka Semenoja Hammer Black Widow Assassin
3/2015
Kaatoputki, Kouvola Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze ja Pitch Black
3/2015
Rieskaturnaus, Ylivieska Leif Tuomisalo Storm Rocket
3/2015
RKM-turnaus, Forssa Juuso Tiainen Storm Pitch Black ja Tropical Breeze
3/2015
LK:n 70-vuotisjuhlakisa, Lahti Samuli Tiainen Storm Rocket, IQ Tour Fusion ja Track LX05
3/2015
Kultakisa, Joensuu Nico Kärkkäinen Storm Victory Road Solid ja Tropical Breeze
3/2015
Lähitapiola Open, Iisalmi Juho Kärkkäinen Hammer Nail Titanium
3/2015
SomKe 10-vuotisjuhlakisa, Somero Sami Rauhaniemi Roto Grip Wrecker ja Storm IQ Tour Fusion
3/2015
Kiilan kisa, Hämeenlinna Jesse Kallio Roto Grip Asylum
3/2015
Tambox helmikisa, Heinola Jarmo Ahokas Storm Pitch Black
3/2015
Sepot-turnaus, Jyväskylä Jouni Helminen Hammer Absolut Flip ja Storm Byte
3/2015
Liiton talvikisa, Riihimäki Juuso Tiainen Storm Rocket ja Track LX05
3/2015
Tuubi-turnaus, Ylöjärvi Perttu Jussila Storm Rocket
3/2015
Saarikkeen erikoiskisa, Saarijärvi Jesse Kallio Columbia Smackdown
3/2015
Koskein talvikaadot, Äänekoski Jesse Kallio Storm IQ Tour Nano
3/2015
Starmenin erikoiskisa, Lahti Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze ja Pitch Black
2/2015
Talvikisa, Kokkola Valter Verronen Storm IQ Tour ja Roto Grip Hyper Cell Skid
2/2015
Mainarien Malmi, Varkaus Janne Heikkiläinen Roto Grip Wrecker
2/2015
12. Hutunki Open Jouni Helminen Roto Grip Unhinged ja Columbia Delirium
2/2015
Onninen turnaus, Tali Teppo Ryhänen Columbia Antics
2/2015
Foksin kaadot, Forssa Sami Rauhaniemi Roto Grip Sinister ja Storm Tropical Breeze
2/2015
Tammisaaren talvikisa Olli Pakonen Columbia Eruption Pro
2/2015
For Fun tammikuun erikoinen, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour Nano
2/2015
III St Michel Open, B-finaali, Mikkeli Jesse Ahokas Storm Lucid ja Victory Road
1/2015
Kirin kisa, Jyväskylä Jesse Kallio Roto Grip Asylum
1/2015
Kaamoskolinat, Lapua Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour Nano
1/2015
KV:n kisa, Lahti Perttu Jussila Storm Crux ja Roto Grip Hyper Cell Skid
1/2015
Vuodenvaihdekisa, Kurikka Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour Nano ja Punch Out
1/2015
FHB:n uudenvuodenkisa, Kruunupyy Riku-Petteri Kivelä Hammer Black Widow Legend ja Storm Punch Out
1/2015
Ballmaster Open, Tali Paul Moor Roto Grip Uproar
1/2015
Veijarit-turnaus, Kauppi Petri Mannonen Storm Hy-Road Solid ja Byte
12/2014
Harvest Open, Kalajoki Kai Jyrkkä Storm IQ Tour ja Roto Grip Deranged
12/2014
Marraskisa, Kokkola Daniel Östman Hammer Spike Blue/Black
12/2014
Kaadon 74-vuotiskisa, Lahti Niko Karppinen Storm Natural Pearl
12/2014
X-Games, Äänekoski Jouni Helminen Hammer Black Widow Legend
12/2014
Talven odotus, Hutunki Jesse Kallio Storm Hy-Road Pearl
12/2014
Ylöjärven kehujaiset Jesse Kallio Storm Hy-Road
12/2014
Silver Open, Jyväskylä Timo Koivula Ebonite Gamebreaker 2
12/2014
Drott Erikoiskilpailu, Pietarsaari Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour ja Hy-Road
12/2014
KooTeeKoo Open, Imatran keilahalli Jari Aaltonen Ebonite Source, Roto Grip Critical Theory ja Hammer Brick
12/2014
OLS, Oulu Olli Pakonen Storm Crux, Hy-Road ja Hy-Road Pearl
12/2014
Movitek Open 4, Pelixir Oulu Olli Pakonen Hammer Black Widow Legend
12/2014
Kev-Games 2014, Kuusamo Olli Pakonen Storm Crux ja Columbia Eruption Pro Black
12/2014
Areksen kisa, Lahti Mika Heino Columbia SmackDown ja Eruption
11/2014
Syyskisa, Kokkola Sami Kattilakoski Hammer Vibe
11/2014
KK:n marraskisa, Lahti Mika Luoto Storm Marvel Pearl
11/2014
Cherry syyskisa, Tampere Petri Mannonen Storm Byte ja Hy-Road Solid
11/2014
Syys-Säkä, Forssa Sami Rauhaniemi Storm Crux
11/2014
Walki-turnaus, Valkeakoski Sami Heino Storm Hy-Road Solid
10/2014
Solar Open, Kalajoki Valtter Verronen Storm IQ Tour Fusion ja Hy-Road
10/2014
Bay:n syysrysäys, Lahti Jari Ratia Hammer Absolut Flip ja Storm Hy-Road Pearl
10/2014
Hutungin Keilaajien syyskisa Markus Keskiruokanen Storm Punch Out
10/2014
Lohja Open Olli Pakonen Hammer Black Widow Legend ja Roto Grip Asylum
9/2014
50-vuotisjuhlakisa, Kokkola Valtter Verronen Storm IQ Tour Fusion
9/2014
Tervaken syyskisa, Keuruu Johannes Jatkola Storm Optimus
9/2014
Valtin ja Ailecin 82 v. kisa, Lahti Henrik Ahonen Columbia Disruption
9/2014
Lahden kesä Jesse Kallio Storm Pitch Black
9/2014
Raision kesäkisa Sanna Pasanen Ebonite Legacy ja Hammer Black Widow Assassin
9/2014
St Michel Summer Open, Mikkeli Jesse Ahokas Storm Tropical Breeze
9/2014
Silver kesäkisa, Jyväskylä Jesse Kallio Roto Grip Asylum ja Hammer Black Widow Assassin
9/2014
Someron kesäkisa Jesse Kallio Roto Grip Asylum ja Storm Hy-Road Pearl
8/2014
Hutungin kesäkisa Perttu Jussila Storm Hy-Road Solid ja Optimus
8/2014
Kurikan kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Storm Hy-Road Pearl ja Ebonite Maxim
8/2014
Lapuan kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour ja Hy-Road Pearl
8/2014
Kesäkisan avoin sarja, Ylöjärvi Juuso Tiainen Storm Hy-Road Pearl ja Track LX05
8/2014
SQB Kesäkisa, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Storm Hy-Road ja Hy-Road Pearl
8/2014
Vaasan 40-v. kesäkisa Janne Koivisto Storm Hy-Road
6/2014
Senioreiden EM singlen mestaruus, Ruusula Jussi Domin Storm Crossroad
5/2014
Spring Break, Imatra Jari Aaltonen Storm IQ Tour Pearl ja Roto Grip Defiant Soul
5/2014
Keski-Suomen rankingin finaali, Äänekoski Jouni Helminen Ebonite Pivot Point
5/2014
Miesten SM, Tali Juhani Tonteri Ebonite Legacy, Columbia Crazy Antics ja Storm Hy-Road
5/2014
VV:n Kevään merkki 2014, Äänekoski Perttu Jussila Storm Zero Gravity, Marvel Pearl ja Hy-Road
5/2014
Keurlan III Kevätkaadot, Keuruu Perttu Jussila Roto Grip Totally Defiant ja Storm Hy-Road Pearl
5/2014
Lahti-Bowling Tourin Pro-sarja Juhani Tonteri Track 505C2 ja Storm Hy-Road
5/2014
III Bay Open, Lahti Timo Alho Track 503A ja Storm Marvel Pearl
5/2014

II St Michel Spring Open, Mikkeli

Jouni Helminen Ebonite Pivot Point
4/2014
Alfa BC:n kevätkisa, Raisio Samu Valaranta Track 505C2
4/2014
Värisilmä turnaus, Rauma Samu Valaranta Storm Victory Road
4/2014
III Bay Openin BCD -kisa, Lahti Jesse Ahokas Roto Grip Uproar
4/2014
Foksin kaadot, Forssa Samuli Tiainen Storm IQ Tour Fusion
4/2014
Liiton erikoiskilpailu, Jyväskylä Jesse Kallio Roto Grip Asylum ja Storm Marvel Pearl
4/2014
Rautia Open, Pietarsaari Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour ja Hy-Road
4/2014
Radanvarsisarjan finaali, Riihimäki Jarmo Sinilaakso Storm Byte
4/2014
Ranking finaali, Lahti Juhani Tonteri Columbia Antics ja Crazy Antics
4/2014
Heinolan keilailuliiton 50-vuotisjuhlakilpailu Teemu Asplund Roto Grip Uproar
4/2014
WBT:n Kevätkisa, Varkaus Kari Hurri Ebonite Legacy
3/2014
Suomen erikoisteippiturnaus 2014, Somero Kalevi Tuominen Roto Grip Hyper Cell ja Totally Defiant
3/2014
Eero Allenin muistokilpailu, Forssa Samuli Tiainen Storm Zero Gravity, Hy-Road ja IQ Tour Fusion
3/2014
Kanuunakisa, Mikkeli Kari Hurri Ebonite Legacy
3/2014
Kultakisa, Joensuu Nico Kärkkäinen Storm Tropical Breeze
3/2014
For Fun Maaliskaadot, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Storm IQ Tour
3/2014
Talvikaadot, Keuruu Jesse Kallio Columbia SmackDown ja Storm Marvel Pearl
3/2014
XXII Unelmakaadot, Järvenpää Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze
3/2014
Falconsin ja Kopelon talvikisa, Lahti Perttu Jussila Hammer Amp Up ja Jet Black Vibe
3/2014
Tammisaaren talvikisa Jari Ratia Storm Marvel Pearl, Lights Out, Hy-Road ja Hy-Road Pearl
3/2014
Rännimalja, Lohja Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze
3/2014
KosKein talvikaadot, Äänekoski Jesse Kallio Roto Grip Uproar
3/2014
Sepot Turnaus, Jyväskylä Jarmo Ahokas Roto Grip Wrecker ja Storm Victory Road
3/2014
Ranking, Raisio Juhani Tonteri Columbia Antics ja Ebonite Game Breaker
2/2014
Kupittaan mestarikaadot, Turku Jesse Kallio Storm Lights Out
2/2014
Lapuan talvikolinat Riku-Petteri Kivelä Hammer Cold Blood ja Storm Anarchy
2/2014
Squash ja bowling center avajaiskisa, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Track 300C Solid, Storm Hy-Road ja Storm Anarchy
2/2014
Klotti-turnaus, Rauma Samu Valaranta Storm Hy-Road Pearl
2/2014
Hyvinkään talvikisa Mika Heino Columbia SmackDown
2/2014
Joken Talvipamaus, Kemi Seppo Laitamaa Roto Grip Asylum ja Storm Byte
2/2014
GK:n kisa, Lahti Jarmo Ahokas Track 505C2 ja Storm Tropical Breeze
2/2014
Joke-turnaus, Joensuu Tomi Väänänen Storm X-Factor Deuce
2/2014
Onninen turnaus, Tali Olli Pakonen Storm Hy-Road Pearl ja Hy-Road
2/2014
Coctail Open, Hanhivaara Henry Laine Roto Grip Totally Defiant
2/2014
50. Ilvesjahti, Heinola Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze
2/2014
Lounaismaan Osuuspankki-turnaus, Somero Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze
2/2014
11. Hutunki Open, Hutunki Sami Lampo Storm IQ Tour, Marvel Pearl ja Hy-Road
2/2014
Arriba Madness, Lappeenranta Markus Melanen Roto Grip Uproar
2/2014
F-R Winter Open, Savonlinna Tomas Käyhkö Ebonite Source
1/2014
Starmen kisa, Lahti Niko Karppinen Storm Natural Pearl
1/2014
Liiton talvikisa, Loviisa Jarmo Sinilaakso Storm Byte
1/2014
Karhu Open, Urheilutalo Hki Olli Pakonen Track 400A
1/2014
Kiri, kiri! Keilailu, Jyväskylä Janne Tuomela Raw Hammer Psycho
1/2014
Jouni Kaikko Memorial, Kouvola Jarmo Ahokas Track 505C2 ja Storm Victory Road
1/2014
KV:n Talvikisa, Lahti Timo Alho Track 706T ja Storm Marvel Pearl
1/2014
Sammon ryöstö, Tuusula Jesse Kallio Storm Lights Out
1/2014
Kaamoskaadot, Keuruu Jouni Helminen Hammer First Blood
1/2014
Ballmaster Open, Tali Mika Koivuniemi Track 811C/T, 503A ja 715T
1/2014
FHB aloitus-race, Kruunupyy Leif Tuomisalo Storm IQ Tour Fusion ja Victory Road
1/2014
Kaadon erikoiskisa, Lahti Jari Ratia Hammer Arson Low Flare ja Storm Marvel Pearl
1/2014
HBL:n mestaruuskilpailut, Tali Jari Ratia Hammer AMP ja Storm Hy-Road
1/2014
F-L Pesiaali, Forssa Juuso Tiainen Storm Hy-Road Pearl ja Tropical Breeze
1/2014
Plannja-turnaus, Kauppi Tre Juuso Tiainen Storm Tropical Breeze
12/2013
PaPen kisa, Kuusankoski Jarmo Ahokas Track 505C2 ja Victory Road
12/2013
Drottin kisa, Pietarsaari Jukka Hooli Storm Marvel Pearl
12/2013
4th Tuusula Open Juhani Tonteri Columbia Antics
12/2013
X-300 Winter Open, Äänekoski Samuli Tiainen Storm Marvel
12/2013
Ranking, Turku Jouni Helminen Storm Byte ja Roto Grip Defiant Soul
12/2013
Paten paikot, Heinola Niko Liukkonen Storm IQ Tour Pearl
12/2013
Carrot Games, Tammisaari Jari Ratia Columbia SmackDown, Storm Marvel Pearl ja IQ Tour Fusion
11/2013 KK:n kisa, Lahti Jarmo Ahokas Storm Tropical Breeze
11/2013
Areksen kisa, Lahti Saku Konttila Columbia Violent Eruption
11/2013
Turku Open Sami Konsteri Track 505C2 ja Ebonite Signals
10/2013
October Open, Jyväskylä Markus Keskiruokanen Storm IQ Tour Pearl
10/2013
Miesten liittomylly, Lahti Riihimäki, Tiaiset Hammer Jet Black Taboo, Blue Hammer, Storm Hy-Road, Storm Hy-Road Pearl ja Hammer Arson Low Flare
10/2013
Lapuan syyskolinat Riku-Petteri Kivelä Hammer Cold Blood ja Storm IQ Tour Pearl
10/2013
Mikko Vileniuksen muistokisa, Lahti Samuli Tiainen Track 400A ja Storm Hy-Road
10/2013
Kulkurien syyskisa, Kokkola Teemu Putkisto Track 811C/T
10/2013
HuTuKen syyskisa, Hutunki Jouni Helminen Ebonite Legacy
10/2013
VPS October Games, Vaasa Riku-Petteri Kivelä Hammer Arson Pearl ja Storm IQ Tour Pearl
10/2013
Ysisadan syyskisa, Varkaus Risto Sankilampi Roto Grip Nomad Dagger
10/2013
Vienna Open, Wien Mika Koivuniemi Track 706C/A ja 505C2
10/2013
Vaikuttavuus.fi, Lahti Jesse Kallio Columbia SmackDown ja Storm Hy-Road Pearl
9/2013
Hanhivaaran kesäkisa Petri Murto Track 706A
9/2013
TaKL:n 75-vuotisjuhlakisa, Tampere Timo Alho Ebonite Source ja Storm Marvel Pearl
9/2013
Raision kesäkisa Jesse Kallio Storm Marvel Pearl
9/2013
Rixun Kesäkisa, Riihimäki Jesse Kallio Columbia SmackDown ja Track 503A
9/2013
Lahden Kesä, avoin kilpailu Perttu Jussila Hammer Spike ja Ebonite Source
9/2013
Kupittaan kesäkisa Perttu Jussila Hammer Spike
9/2013
Kalajoen kesäkisa Boes Kulla Hammer Arson Pearl
9/2013
Hutungin kesäkisa Jesse Kallio Hy-Road Pearl
9/2013
Summer Spa, Imatran kylpylä Jouni Helminen Ebonite Source
9/2013
El Clasico, Tapiola Jari Ratia Hammer Arson Low Flare ja Storm Marvel Pearl
8/2013
Kesähalko 3, Iisalmi Kari Hurri Track 505C2
8/2013
Kuortaneen kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Storm Hy-Road ja Track 300C Solid
8/2013
Talin kesätripla Olli Pakonen Storm Natural Pearl, Hammer Arson Low Flare, Storm Hy-Road ja Columbia Antics
8/2013
Silver-kesäturnaus, Jyväskylä Jouni Helminen Roto Grip Totally Defiant
8/2013
Vuokatin Summer Special Tomas Käyhkö Columbia Beast
5/2013
Patterin kevätturnaus, Tapiola Jari Ratia Columbia Violent Eruption ja Eruption
5/2013
Keilailun kehdon kevätkilpa, Riihimäki Olli Pakonen Hammer Arson Low Flare ja First Blood
5/2013
Genelec Open, Kiuruvesi Arttu Reinikainen Roto Grip Nomad Dagger
5/2013
Foster's Challenge, Vaajakoski Jouni Helminen Hammer Titanium Nail
5/2013
Jyväskylän kevätkisa Perttu Jussila Track 503A ja Hammer Titanium Nail
5/2013
Keurlan kevätkaadot, Keuruu Perttu Jussila Track 503A
5/2013
Tuubi-turnaus, Ylöjärvi Perttu Jussila Track 706A ja Hammer Chalk
5/2013
GS:n 35-vuotiskisa, Eura Samu Valaranta Hammer Wrench
5/2013
Alfa BC 30-vuotiskisa, Raisio Marko Saarni Storm Victory Road ja Ebonite Puma
5/2013
Valken kevätkisa, Valkeakoski Perttu Jussila Hammer Cobalt Vibe ja Chalk
5/2013
April Open, Kuopio Olli Pakonen Roto Grip Wrecker
4/2013
Junnu-Tour Grande Finale, Kupittaa Roosa Lunden Track 503A
4/2013
Junnu-Tour Grande Finale, Kupittaa Jesse Kallio Storm Marvel Pearl ja Lights Out
4/2013
WBT:n kevätkisa, Varkaus Kari Hurri Track 503A
4/2013
RC:n maaliskisa, Pori Samu Valaranta Storm Victory Road
3/2013
Monday Madness, Lahti Jesse Kallio Track 503A
3/2013
Pykärien kisa, Valkeakoski Sami Rauhaniemi Storm Sync ja Track 811C/T
3/2013
TKK:n Kevätpamaus, Tampere Jenni Keränen Storm Victory Road
3/2013
Rauma Open Timo Alho Defiant Soul
3/2013
Tapanila Open, Tapanila Kaaron Salomaa Roto Grip Super Cell
3/2013
Fair Play Talvikisa, Tammisaari Samuli Tiainen Storm IQ Tour Pearl ja Hammer First Blood
3/2013
gr8 Vierumäki Opening, Vierumäki Samuli Tiainen Storm IQ Tour Pearl ja Ebonite Mission 250k
3/2013
Vilken Talvikaadot, Keuruu Jesse Kallio Storm Hy-Road
3/2013
Sydäntalven Sysäys, Tuusula Anssi Valtonen Storm Natural Pearl
3/2013
X Piian Kaato, Imatra Spa Jouni Helminen Hammer Arson Low Flare
3/2013
Unelmakaadot XXI, Järvenpää Jouni Helminen Track 503A
3/2013
LK:n ja Sirkkujen kisa, Lahti Samuli Tiainen Storm IQ Tour Pearl
3/2013
Spring Games, Mikkeli Ville Haapanen Columbia Vow
3/2013
Ranking, Tampere Roosa Lunden Hammer Cobalt Vibe
2/2013
Juvel-Team erikoiskilpailu, Hämeenlinna Sami Heino Ebonite Mission $250k, Track 300T ja Hammer Taboo Jet Black
2/2013
Sakun talvikaadot, Hanhivaara Lasse Lintilä Hammer First Blood ja Roto Grip Disturbed
2/2013
GF-turnaus, Kauppi Tre Jussi Turtiainen Taboo Jet Black ja Storm Victory Road
2/2013
Hutunki Open, Vaajakoski Timo Alho Hammer First Blood
2/2013
Kiri Kiri, Jyväskylä Timo Alho Track 811C/T
2/2013
Starmenin kisa, Lahti Jesse Kallio Hammer Wrench
2/2013
Eero Allenin muistokisa, Forssa Sami Rauhaniemi Storm Sync ja Track 811C/T
2/2013
Ilves Jahti, Heinola Teppo Ryhänen Ebonite Mission $ 250k
2/2013
Jo-Ke Turnaus, Joensuu Tomas Käyhkö Storm Furious
2/2013
St. Michel Open, Mikkeli Samu Valaranta Roto Grip Shatter ja Hammer Wrench
2/2013
F-R Winter Open, Punkaharju Mikko Hirvonen Roto Grip Scream ja Storm IQ Tour Pearl
1/2013
GK:n Tammikisa, Lahti Kari Onnila Hammer Jigsaw Corner
1/2013
Milk Teamin 40-vuotiskisa, Kuortane Jesse Kallio Roto Grip Shatter ja Storm IQ Tour Pearl
1/2013
BK Storyn kisa, Tuusula Anssi Valtonen Storm Natural Pearl
1/2013
ÄKL:n Juhlakisa Perttu Jussila Hammer Taboo Jet Black ja Columbia Violent Eruption
1/2013
Lapin Kulta Open, Kuopio Olli Pakonen Storm Victory Road
12/2012
Forssan Lehti Spesiaali Sami Rauhaniemi Track 811C/T
12/2012
Plannja-turnaus, Tampere Samu Valaranta Roto Grip Shatter ja Hammer Wrench
12/2012
For Fun/Sisun erikoiskisa, Kuortane Eliisa Hiltunen Storm Reign Supreme ja Track 716C
12/2012
Jouni Kaikko Memorial, Kouvola Heikki Laitinen Ebonite Game Changer
12/2012
Kaadon 72-vuotiskisa, Lahti Markus Heinonen Storm Hy-Road
12/2012
III Vihti Open Samuli Tiainen Storm Hy-Road ja Track 607A
12/2012
Lähitapiola Open, Kajaani Leif Tuomisalo Hammer Arson Pearl ja Wrench
12/2012
Courun Colaus, Hämeenlinna Samuli Tiainen Hammer Taboo Deep Purple ja Track 607A
12/2012
Värisilmä-turnaus, Rauma Samu Valaranta Storm Victory Road
12/2012
PKL:n 60-vuotiskisa Panu Nurmilo Storm Lucid ja Hammer Arson Pearl
12/2012
Paten Paikot, Heinola Teuvo Ryhänen Ebonite Game Changer ja Roto Grip Scream
12/2012
Areksen Erikoiskilpailu, Lahti Jesse Kallio Storm Hy-Road ja Roto Grip Shatter
11/2012
JKL:n Erikoinen, Vaajakoski Jouni Helminen Storm Lucid ja Hammer Wrench
11/2012
Sepot Turnaus, Jyväskylä Janne Tuomela Storm Lucid ja Hammer Grape Vibe
11/2012
KK:n Erikoiskisa, Lahti Jesse Kallio Ebonite Cyclone
11/2012
Obelix-turnaus, Kerava Jari Ratia Hammer Ratchet, Wrench ja Taboo Jet Black
11/2012
Walki-turnaus, Valkeakoski Jouni Helminen Storm Marvel Pearl
11/2012
Money turnaus, Imatra Jari Aaltonen Roto Grip Berserk ja Critical Theory
11/2012
Pelixir 2, Pelixir Oulu Olli Pakonen Track 706A ja Storm Victory Road
11/2012
6th Turku Senior Open Seppo Koukonen Hammer Epidemic
10/2012
Syyskisa, Valkeakoski Tapio Kuokkanen Columbia Wicked Encounter
10/2012
Omenaisten Sadonkorjuut, Tampere Perttu Jussila Track 706A
10/2012
ÄKL:n 45-vuotiskisa, Äänekoski Jesse Kallio Ebonite Cyclone ja Storm Hy-Road
10/2012
Ranking, Tali Pasi Uotila Storm Virtual Gravity
10/2012
Falconsin ja Kopelon 30-vuotiskisa, Lahti Jarmo Ahokas Hammer Arson Pearl ja Columbia Violent Eruption
10/2012
St Michel Autumn Open, Mikkeli Jarmo Ahokas Hammer Arson Pearl ja Storm Victory Road
10/2012
Uusitun Hutungin avajaiskisa Perttu Jussila Columbia Violent Eruption ja Hammer Cobalt Vibe
10/2012
Valmetin Erikoinen, Jyväskylä Jarmo Ahokas Columbia Violent Eruption
10/2012
Rauman 30-vuotisjuhlakisa Samu Valaranta Storm Victory Road
10/2012
Kehujaiset, Ylöjärvi Perttu Jussila Ebonite Innovate ja Hammer Cobalt Vibe
10/2012
Sandels Open, Rauhalahti Mikko Hirvonen Roto Grip Scream
9/2012
Chandra Open, Hollanti Tony Ranta Hammer Taboo Jet Black
9/2012
Oteran Open, Lahti Pasi Uotila Roto Grip Defiant Edge ja Columbia Eruption
9/2012
Hanhivaaran kaadot, Salo Jarmo Ahokas Hammer Arson Pearl ja Ebonite Game Breaker
9/2012
Rixun kesäkisa Perttu Jussila Ebonite Endure ja Innovate
9/2012
Raision MA-kesäkisa Sami Lampo Storm Victory Road ja Hy-Road
9/2012
Rauman kesäkisa Tony Ranta Hammer Arson Pearl
9/2012
VKL:n kesäkisa, Tikkurila Olli Pakonen Track 706A ja Roto Grip Defiant Edge
9/2012
Silver kesäturnaus, Jyväskylä Jarmo Ahokas Columbia Violent Eruption
9/2012
St Michel Summer Open, Mikkeli Jarmo Ahokas Track 505A
8/2012
Valkeakosken kesäkisa Perttu Jussila Track 706A ja Ebonite Innovate
8/2012
Kuortaneen kesäkisa Janne Koivisto Storm Total Invasion
6/2012
Valkeakosken kevätkisa Perttu Jussila Track 811A, Hammer Taboo Jet Black ja Ebonite Cyclone
6/2012
Veljekset Heiskanen Open, Kiuruvesi Kari Hurri Ebonite Pursuit S ja Hammer Taboo Jet Black
5/2012
Savo-Karjalan rankingin finaali, Iisalmi Kari Hurri Ebonite Pursuit S ja Hammer Taboo Jet Black
5/2012
OPS:n kisa, Oulu Olli Pakonen Roto Grip Defiant ja Storm Victory Road
5/2012
Fullroller 500, Savonlinna Kari Hurri Hammer Taboo Jet Black
5/2012
Miesten SM, Oulu Lasse Lintilä Hammer Taboo Jet Black ja Storm Crossroad
5/2012
Naisten SM, Raisio Krista Pöllänen Ebonite Game Changer ja Storm Anarchy
5/2012
Sinisten kahakka, Riihimäki Olli Pakonen Ebonite Gamebreaker
5/2012
Foster's Challenge, Hutunki Perttu Jussila Hammer Taboo Jet Black ja Ebonite Cyclone
5/2012
Liiton kevätkisa, Jyväskylä Jarmo Ahokas Track 505A
5/2012
KeurLan Kevätkaadot, Keuruu Janne Salonen Ebonite Smash
5/2012
Kaatokarnevaalit, Tuusula Jouni Helminen Storm Anarchy
4/2012
Kanuuna-turnaus, Mikkeli Jarmo Ahokas Hammer Taboo Jet Black
4/2012
Nouse Games, Vuokatti Niko Oksanen Hammer Taboo Jet Black
4/2012
JoenKL:n 25-vuotiskisa, Joensuu Mikko Hirvonen Roto Grip Defiant, Track 716T ja Ebonite Pursuit-S
4/2012
Tarmon malja, Hämeenlinna Jouni Helminen Track 718A
4/2012
Ranking, Grande Finale, Kotka Jarmo Ahokas Hammer Taboo Jet Black ja Ebonite Game Changer
4/2012
Pääsiäiskisa, Kuusamo Olli Pakonen Track 607A, Columbia Eruption ja Ebonite Game Breaker
4/2012
Kevätpamaus, Kauppi Juuso Tiainen Ebonite Mission 250k, Hammer Taboo Jet Black ja Columbia Eruption
3/2012
Kevätkisa, Mikkeli Kari Onnila Hammer Jigsaw Corner
3/2012
Tapanila Open Jari Ratia Ebonite Cyclone ja Track 811A

3/2012

LK:n ja Sirkkujen kisa, Lahti

Risto Kaminen

Columbia Ransom Demand
3/2012
Helmikaadot, Savonlinna Jarmo Ahokas Ebonite Game Changer

3/2012

Kiken Rojaus, Hämeenlinna Mika Heino Track 716C
3/2012
Seiten-Viis Turnamentti, Kerava Mika Heino Track 716C
3/2012
Lusan kisa, Lohja Klaus Kuusisaari Columbia Eruption
2/2012
Kultakisa, Joensuu Mikko Hirvonen Track 716T ja Roto Grip Nomad Dagger
2/2012
Paloheimon keilaajien talvikisa, Riihimäki Sami Rauhaniemi Roto Grip Defiant ja Storm Tropical Heat
2/2012
Vuokatti Xperience Jouni Helminen Storm Reign Supreme
2/2012
Falconsin kisa, Lahti Teemu Asplund Storm Modern Marvel ja Hammer Taboo Jet Black
2/2012
Kouvolan Betoni Open Mika Oksanen Storm Virtual Gravity Nano Pearl ja Roto Grip Nomad Solid
2/2012
The Lane Open, Myyrmäki Olli Tiainen Storm Modern Marvel ja Track 718A
2/2012
Talvipotti, Kuortane Piritta Maja Ebonite Signals
2/2012
Napin Nahinat, Valkeakoski Perttu Jussila Track 716C ja 811A
2/2012
Juvel Teamin erikoiskilpailu, Hämeenlinna Perttu Jussila Ebonite Cyclone
2/2012
Arriba Madness, Lappeenranta Joni Oksanen Storm Virtual Gravity Nano ja Hammer Midnight Vibe
2/2012
Tammikuun Erikoinen, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Storm Marvel Pearl
1/2012
GK:n kisa, Lahti Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker
1/2012
Ballmaster Open, Tali Bill O'Neill Hammer Taboo Jet Black
1/2012
Starmenin kisa, Lahti Jarmo Ahokas Hammer Taboo Jet Black
1/2012
Pyörteen Erikoinen, Varkaus Kari Hurri

Roto Grip Outlaw ja Storm Victory Road

1/2012
Plannja-turnaus, Kauppi Perttu Jussila

Track 811A ja Hammer Taboo Pearl

1/2012
Kaadon kisa, Lahti Jarmo Ahokas Columbia Encounter
1/2012
VKL 50-v. juhlakisa, Valkeakoski Jarmo Ahokas

Columbia Encounter

1/2012
Uuden vuoden tinat, Kuopio Janne Heikkiläinen Hammer Epidemic ja Roto Grip Theory
12/2011
OLS, Oulu Jari Ratia Ebonite Mission 2.0, Track 716C ja Columbia Encounter
12/2011
Erikoiskilpailu, Myllykoski Mika Oksanen Storm Invasion, Roto Grip Nomad Dagger ja Storm Victory Road
12/2011
Lähivakuutus Open, Kiuruvesi Jari Reinikainen Ebonite Mission X
12/2011
Mäntän keilailuliiton 50 v. kisa, Keuruu Jussi Turtiainen Columbia Ransom Demand
12/2011
Ruskakisa, Kuusamo Jussi Turtiainen Columbia Ransom Demand ja Storm Prodigy
11/2011
Kismetin kisa, Kokkola Kai Jyrkkä Storm Virtual Gravity ja Marvel Pearl
11/2011
Aura-turnaus, Raisio Toni Laine Roto Grip Theory ja Storm Victory Road
11/2011
Areksen kisa, Lahti Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker ja Columbia Encounter
11/2011
Marraskisa, Savonlinna Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker ja Columbia Encounter
11/2011
Liiton erikoinen, Hutunki Jouni Helminen Hammer Taboo Blue/Silver, Columbia Encounter ja Storm Virtual Gravity Nano Pearl
11/2011
Gold Finger Open, Jyväskylä Mika Oksanen Roto Grip Nomad Dagger ja Storm Victory Road
11/2011
For Fun-Sisu erikoiskilpailu, Kuortane Riku-Petteri Kivelä Storm Anarchy ja Track 718A
11/2011
40. GTX Syystempaus, Kouvola Mika Oksanen Roto Grip Nomad Dagger
11/2011
Jackpotin jako, Kerava Sami Heino Columbia Eruption
11/2011
Walki-turnaus, Valkeakoski Markus Heinonen Ebonite Game Changer
11/2011
Argon-turnaus, Tikkurila Jari Ratia Columbia Eruption ja Hammer Taboo Blue/Silver
11/2011
Marraskaadot, Lahti Kari Onnila Roto Grip Outlaw
10/2011
Gbgtouren, Kungälv, Ruotsi Perttu Jussila Columbia Pure Physics
10/2011
Kulkureiden syyskisa, Kokkola Jukka Hooli Ebonite Cyclone
10/2011
XX Poran juhlaturnaus, Joensuu Joonas Jehkinen Storm Hy-Road ja Roto Grip Nomad
10/2011
Lähivakuutus-turnaus, Rauma Samu Valaranta Ebonite Signals
10/2011
LNK:n juhlakisa, Lahti Kari Onnila Hammer Jigsaw Corner
10/2011
Lucky Ladies Special, Ylöjärvi Perttu Jussila Ebonite Game Changer
10/2011
Sandels Open, Rauhalahti Mikko Hirvonen Columbia Ransom Demand ja Storm Victory Road Solid
10/2011
Cherryn syyskisa, Tampere Matti Virta Columbia Eruption ja Ebonite Game Changer
9/2011
Ranking, Lahti Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker ja Storm Anarchy
9/2011
Summer Bay avoin kisa, Lahti Kari Onnila Hammer Jigsaw Corner
9/2011
Summer Bay BCD-kisa, Lahti Pertti Salminen Roto Grip Dark Star
9/2011
Riksun kesäkisa Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker
9/2011
Kupittaan keilakesä Samu Valaranta Ebonite Cyclone
9/2011
Rauman kesäkilpailu Ari Halme Ebonite Signals
8/2011
Kuortaneen kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Storm Anarchy ja Reign Supreme
8/2011
Hilimojen Kesäkisa, Rauhalahti Bowling Joonas Jehkinen Storm Virtual Gravity Nano
8/2011
Valkeakosken Kesäkisa Perttu Jussila Storm Natural Pearl
8/2011
Mikkelin Kesäkisa Kari Hurri Ebonite Curve Ball ja Storm Victory Road
8/2011
Tali Youth Open, Helsinki Perttu Jussila Hammer Epidemic
8/2011
Estonia Open, Tallinnna Perttu Jussila Ebonite Signals
8/2011
Euroopan Mestareiden Cup, Lahti Krista Pöllänen Roto Grip Theory, Storm Reign Supreme ja Track 718A
8/2011
Keuruun 1. erikoinen, Keuruu Tuomas Kivinen Storm Invasion ja Roto Grip Super Nomad
7/2011
Pärnu Open, Pärnu Juhani Tonteri Ebonite Game Breaker ja Columbia Pure Swing
5/2011
Savo-Karjalan ranking-finaali, Mikkeli Kari Hurri Ebonite Curve Ball ja Storm Victory Road
5/2011
Tahvojen kisa, Forssa Olli Pakonen Storm Natural Pearl ja Tropical Heat
5/2011
Tuubi Turnaus, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Storm Victory Road
5/2011
Toukoturnaus, Valkeakoski Jussi Turtiainen Storm Hy-Road ja Hammer Midnight Vibe
5/2011
Seiskojen Kevätkisa, Tampere Jussi Turtiainen Storm Prodigy ja Victory Road
5/2011
Miesten Suomen Mestaruus, Turku Sami Konsteri Track 505T ja 718A
5/2011
Nasiten Suomen Mestaruus, Espoo Krista Pöllänen Ebonite Pin Slasher
5/2011
Tarmon Malja, Hämeenlinna Mikko Pietilä Roto Grip Super Nomad
5/2011
Full Roller 1200, Savonlinna Teemu Asplund Ebonite Game Breaker ja Storm Victory Road
4/2011
OPS-86 Open, Oulu Olli Kovanen Roto Grip Nomad Dagger
4/2011
NoUse games, Vuokatti Niko Oksanen Ebonite Pin Slasher
4/2011
Kevyt Scizzo -turnaus, Tuusula Pasi Uotila Track Temper
4/2011
Amiki Senior Open, Tukholma Seppo Koukonen Storm Marvel
4/2011
Maalismittelöt, Heinola Seppo koukonen Hammer Plague
4/2011
Vankkurit Liekeissä, Helsinki Pasi Uotila Track Temper
4/2011
Fosters Challenge, Vaajakoski Riku-Petteri Kivelä Ebonite Vital Sign ja Storm Anarchy
4/2011
KiKen Rojaus, Hämeenlinna Jarmo Ahokas Roto Grip Empire
4/2011
JKL 55 vuotta, Jyväskylä Jussi Turtiainen Storm Prodigy
4/2011
Jytkyn 60-vuotisjuhlakilpailu, Kouvola Mika Oksanen Ebonite Mission 2.0 ja Storm Total Invasion
4/2011
Keran Tuplakaatoruletti, Tuusula
Pasi Uotila
Columbia Pure Swing
4/2011
Punkaharjun 20 v. kisa Kari Hurri Roto Grip Theory
3/2011
Juha Lehtikangas Talent, Kouvola Perttu Jussila Track 718A
3/3011
Hook Wings turnaus, Ylöjärvi Perttu Jussila Track Heat 2
3/2011
Rauma Open Riku-Petteri Kivelä Storm Reign Supreme
3/2011
Purilaiden Helmikaadot, Savonlinna Kari Hurri Ebonite Mission Domination
3/2011
Nummelan Hohto Olli Pakonen Hammer Jigsaw Trap ja Storm Tropical Heat
3/2011
LK:n ja Sirkkujen erikoiskilpailu, Lahti Mika Oksanen Roto Grip Nomad Solid
3/2011
Courun Colaus, Hämeenlinna Jarmo Ahokas Storm Anarchy ja Ebonite Game Breaker
3/2011
Tamboxin Helmikaadot, Heinola Jarmo Ahokas Storm Anarchy
3/2011
Ailo Uotila Memorial Pasi Uotila Columbia Messenger
2/2011
Kiri Kiri-kilpailu, Jyväskylä Janne Salonen Storm Reign Supreme
2/2011
Xperience, Vuokatti Petri Keituri Roto Grip Theory ja Cell Pearl
2/2011
Takun talvikaadot, Riihimäki Olli Pakonen Track 607A SE
2/2011
Sepot turnaus, Vaajakoski Mika Oksanen Strom Total Invasion
2/2011
Panttarien pamaus, Ylöjärvi Perttu Jussila Roto Grip Nomad Dagger ja Ebonite Mission 2.0
2/2011
Juvel Team erikoiskilpailu Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker
2/2011
Turku Open Olli Pakonen Hammer Taboo ja Roto Grip Super Nomad
2/2011
IKE:n arvokilpailu, Kuusankoski Mika Oksanen Ebonite Game Breaker
1/2011
Kouvolan Betoni Open Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker
1/2011
Sakun talvikolistelut, Salo Toni Laine Roto Grip Theory
1/2011
Imatra-turnaus Jarmo Ahokas Ebonite Game Breaker
1/2011
PBA Tournament of Champions Mika Koivuniemi Ebonite Mission Domination
1/2011
Provikan 50 v. juhlakisa, Kotka Janne Laaksonen Blue Hammer
1/2011
Tawastia Sandels Open. Hämeenlinna Joonas Jähi Columbia Momentum ja Complete Bedlam
1/2011
Tuusula Open Samuli Tiainen Ebonite Mission 2.0
1/2011
Keilien kaadot, Valkeakoski Janne Kärkkäinen Columbia Pure Swing
1/2011
Forssanlehti Pesiaali, Forssa Sami Rauhaniemi Hammer Black Widow Bite
1/2011
Ballmaster 300 eXtra, Helsinki Perttu Jussila Storm Reign Supreme
1/2011
Ballmaster Open, Helsinki Mika Koivuniemi Hammer Taboo
1/2011
Silver Bowl Open, Jyväskylä Juha Saarela Storm Hy-Road ja Roto Grip Nomad Dagger
12/2011
OLS, Oulu Jari Ratia Track 716C ja Ebonite Mission 2.0
12/2011
Jouluturnee, Rovaniemi Ville Koivuranta Roto Grip Super Cell
12/2010
Grand Bowl Open, Hyvinkää Jari Ratia Hammer Plague ja Ebonite Curve Ball
12/2010
Palken Syyskisa, Riihimäki Samuli Tiainen Ebonite Mission
12/2010
Lucky Ladies Special, Ylöjärvi Perttu Jussila Strom Reign Supreme ja 2Fast
12/2010
XIII Jouni Kaikko Memorial, Kouvola Mika Oksanen Roto Grip Nomad
12/2010
Pukin Erikoinen, Kiuruvesi Mikko Hirvonen

Ebonite Game Breaker ja Storm Hy-Road

12/2010
Junnutour, Ebonite Brands -osakilpailu Riku-Petteri Kivelä Strom Reign Supreme
12/2010
Marraskisa, Savonlinna Teemu Asplund Ebonite Game Breaker ja Roto Grip Dark Star
11/2010
Obelix-turnaus, Kerava Mika Oksanen Roto Grip Nomad Solid ja Ebonite Mission 2.0
11/2010
Walki-Turnaus, Valkeakoski Jussi Turtiainen Hammer Midnight Vibe
11/2010
Syys-Säkä, Forssa Olli Pakonen Track 607A SE
11/2010
Ranking Lahti Panu Nurmilo Roto Grip Super Nomad ja Hammer Midnight Vibe
11/2010
Ruskakisa, Kuusamo Henri Pesonen Hammer Emerald Vibe ja Storm Reign
11/2010
JBT:n suurkisa, Järvenpää Mika Oksanen Ebonite Misison 2.0
11/2010
Marraskisa, Rovaniemi Henri Pesonen Storm Virtual Gravity ja Reign
11/2010
Va-Ken Haarikka, Hämeenlinna Osku Haakana Ebonite The One
11/2010
Seppo Virtasen muistokilpailu, Tuusual Jouni Helminen Roto Grip Super Cell ja Rogue Cell
11/2010
1st Rome Open, Italia Perttu Jussila Ebonite Mission 2.0 ja Storm HyRoad
11/2010
European Champions Cup, Ankara Krista Pöllänen Columbia Burst, Hammer Midnight Vibe ja Jigsaw Corner
10/2010
Rännimalja, Lohja Samuli Tiainen Ebonite Total NV
10/2010
Keravan ja Tuusulan Kimppakisa Pasi Uotila Storm Virtual Gravity
10/2010
Ebonite Lahti Open Mike Fagan Track 607A ja 715C
10/2010
Hämeenlinnan Kesäkisa Aki Aarikka Hammer Plague
10/2010
Huurre-turnaus, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Columbia Pure Swing, Hammer Midnight Vibe ja Roto Grip Major Alliance
10/2010
Syysturnaus, Valkeakoski Perttu Jussila Columbia Burst ja Complete Bedlam
10/2010
Mikkelin avajaiskisa Pasi Uotila Columbia Pure Swing
10/2010
Rauman kesäkisa Ari Halme Hammer Plague ja Storm Reign
10/2010
10-vuotisjuhlakilpailu, Pori Jussi Turtiainen Roto Grip Major Alliance ja Nomad Solid, Hammer Midnight Vibe
9/2010
Ranking, Tali Pasi Uotila Columbia Pure Swing ja Storm Virtual Gravity
9/2010
GB Special, Tali Pasi Uotila Columbia Pure Swing Ja Pure Physics
9/2010
Raision Kesäkisa Perttu Jussila Columbia Complete Bedlam ja Storm Hy Road
9/2010
III Summer Bay, BCD-kisa, Lahti Pentti Tarvainen Hammer Plague
9/2010
Rixun kesäkisa, Riihimäki Pasi Uotila Columbia Pure Swing
9/2010
III Summer Bay Avoin kilpailu, Lahti Teemu Asplund Track 505T
9/2010
Masalan Kesäkisa, Kirkkonummi Timo Mikkonen Hammer Onyx Vibe
9/2010
Hutungin Kesäkisa, Vaajakoski Jesse Kallio Ebonite Game Plan ja Hard Ball
9/2010
Beach Bowling, Tammisaari Jouni Helminen Hammer Midnight Vibe
8/2010
Sky Bowl Kesäkisa, Espoo Juhani Tonteri Ebonite Magic Touch
8/2010
EBPA Kiel Jarmo Saarikko Ebonite Pin Slasher
8/2010
Estonian Open, Tallinna Janne Salonen Storm Reign
8/2010
Junnu-Tour, Tali Perttu Jussila Storm Virtual Energy ja Hammer Plague
8/2010
Kuortaneen kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Ebonite Boom ja Storm Reign
8/2010
Valkeakosken kesäkisa Panu Nurmilo Ebonite Lane Breaker
8/2010
Partille Senior Open Reijo Saarinen Storm Reign
5/2010
Keilaseura.net Open Tali Jani Jussila Storm Reign
5/2010
Kuusamon Kevätkisa, Kuusamo Henri Pesonen Roto Grip Cell Pearl
5/2010
Miesten SM-kilpailut, Lahti Petri Mannonen Roto Grip Nomad Pearl ja Ebonite The One Pearl
5/2010
7th Istanbul Open, Istanbul Mika Koivuniemi Storm Hy-Road
5/2010
Joonaksen tötteröt, Iisalmi Risto Sankilampi Ebonite Mission ja Storm Hy-Road
5/2010
Naisten SM-kilpailut, Kouvola Krista Pöllänen Ebonite Boom
4/2010
Unelmakaadot, Järvenpää Teemu Asplund Hammer Black Widow ja Storm Hy-Road
4/2010
OPS-85 Open, Oulu Mika Oksanen Roto Grip Nomad, Storm Invasion
4/2010
Giantsin 25- vuotiskilpailu, Pori Juho Mäkelä Storm T-Road Pearl
4/2010
Full Roller 500, Savonlinna Kari Hurri Ebonite Mission ja Smash
4/2010
Punkaharjun Keilaajat Ry:n 40v kilpailu Kari Hurri Storm Furious
4/2010
Foster`s Challenge, Hutunki Jouni Helminen Raw Hammer Jacked
3/2010
Tuuskeilan Naisten Avajaiskisa, Tuusula Nina Manninen Ebonite Game Breaker ja Storm Virtual Gravity
3/2010
Tuuskeilan Avajaiskisa, Tuusula Jouni Helminen Roto Grip Nomad Pearl ja Silver Streak/R
3/2010
Takun Talvikaadot, Riihimäki Jouni Helminen Roto Grip Nomad Pearl
3/2010
Maalismittelöt, Heinola Jouni Helminen Roto Grip Nomad Pearl
3/2010
Courun Colaus Teemu Asplund Ebonite Game Breaker
3/2010
P-K RKM Kisa, Kuusankoski Mika Oksanen Hammer Black Widow Sting ja Storm Virtual Gravity
3/2010
Lahden Rahaturnaus Teemu Welling Ebonite The One ja Hammer Onyx Vibe
3/2010
EBPA tour, Tali Seppo Koukonen Ebonite Magic Touch
3/2010
Tambox Helmikisa, Heinola Seppo Koukonen Ebonite Magic Touch
2/2010
Turku Open Niko Kurppa Hammer Emerald Vibe
2/2010
GF-Turnaus, Kauppi Jussi Turtiainen Just Bowl, Ebonite The One Pearl ja Roto Grip Nomad
2/2010
Sepot-turnaus, Hutunki Ari Järvinen Roto Grip Rogue Cell
2/2010
Mainareitten kisa, Varkaus Risto Sankilampi Ebonite Mission ja Storm Furious
1/2010
Plannja-turnaus, Kauppi Jussi Turtiainen Storm Hy-Road ja Roto Grip Nomad Solid
1/2010
Starmenin Kisa, Lahti Juhani Tonteri Storm Domination Global ja Reign
1/2010
Tammikuun erikoinen, Seinäjoki Perttu Jussila Storm Invasion ja Hy-Road
2/2010
Kaamoskatkot, Rovaniemi Juha Ollonqvist Roto Grip Major Alliance ja Mutant Cell
2/2010
Iken Kisa, Kuusankoski Mika Oksanen Storm Virtual Gravity ja Roto Grip Nomad
1/2010
PBA One a day Dick Weber Open Mike Fagan Ebonite Mission
1/2010
PBA Tournament of Champions Kelly Kulick Ebonite Mission
1/2010
Imatra Turnaus Mika Oksanen Roto Grip Nomad
1/2010
Riksun Talvikisa, Riihimäki Jarmo Ahokas Storm Furious
1/2010
Tawastia Sandels Open, Hämeenlinna Jarmo Ahokas Roto Grip Nomad Pearl
1/2010
Vuodenvaihteen Tinat, Kuopio Mikko Hirvonen Ebonite Lane Breaker ja Hammer Black Widow Pearl
12/2009 Rallin Syysturnaus, Kemi Juha Ollonqvist Roto Grip Major Alliance
12/2009
Pukinkonttikisa, Heinola Jarmo Ahokas Roto Grip Empire
12/2009
XII Jouni Kaikko Memorial Bowling, Kouvola Mika Oksanen Roto Grip Nomad ja Storm Virtual Gravity
12/2009
Juvel Team erikoiskilpailu, Hämeenlinna Jarmo Ahokas Roto Grip Nomad Pearl
12/2009
Pinjetsin syyskisa, Hyvinkää Jarmo Ahokas Ebonite Boom
12/2009 Lukkoturnaus, Joensuu Mikko Hirvonen Roto Grip Nomad Pearl ja Storm Furious
12/2009
PaPe:n Erikoiskilpailu, Kuusankoski Mika Oksanen Storm Virtual Gravity
12/2009
Palken Syyskisa, Riihimäki Sami Salin Ebonite The One Pearl
11/2009
Huurre Turnaus, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Storm T-Road Pearl
11/2009
Tiimin erikoiskiilpailu, Kuopio Kari Hurri Storm Furious
10/2009 Oulun Syyskaadot Juha Ollonqvist Hammer Emerald Vibe
10/2009
Hutungin Syyssähinät Pasi Kaijansinkko Roto Frip Empire ja Hammer Vibe
9/2009
Venetsialaiset, Kokkola Miikka Rusila Ebonite Playmaker
9/2009
Raision Kesäkisa Riku-Petteri Kivelä Storm 2nd Dimension ja Roto Grip Empire
9/2009
TKL 80-V Juhlakilpailu Perttu Jussila Storm Virtual Energy ja VIrtual Gravity
9/2009
Porin Kesäkilpailu Ari Halme Storm Virtual Energy
9/2009
Kupittaan Keilakesä Ari Halme Ebonite Complete NV
9/2009
Hyvinkään Kesäkisa Jari Ratia Storm Natural ja Hammer Onyx Vibe
8/2009
Partille Senior Open, Göteborg Reijo Saarinen Storm 2nd Dimension
8/2009
Kaupin kesäkisa Perttu Jussila Storm Virtual Energy ja Fast
7/2009
World Games, Taiwan Krista Pöllänen Hammer Black Widow Sting ja Ebonite Pin Slasher
7/2009
Trofeu International Ciutat de Barcelona Mika Koivuniemi Storm Hy-Road ja Roto Grip Cell Pearl
6/2009
Lahden Kevät turnaus Perttu Jussila Storm NXT-G Domination, Roto Grip Grand Illusion
6/2009
Toukoturnaus, Valkeakoski Teemu Asplund Storm Virtual Gravity ja Hy-Road
5/2009
Foster´s Challege, Hutunki Mika Oksanen Raw Hammer Acid ja Roto Grip Alliance
5/2009
Forssan 40 v. juhlakisa Olli Tiainen Roto Grip Alliance
5/2009
Sobo-kisa, Vuokatti Mikko Hirvonen Storm Virtual Gravity ja Ebonite V2
4/2009
Nuorten SM Kilpailut, Forssa Sonja Mäkelä Ebonite Clash ja Bash
4/2009
Lahden Rahaturnaus Jarmo Saarikko Hammer Hot Sauce
4/2009
SkyBowl Turnaus II, Lippulaiva Espoo Anssi Valtonen Ebonite The One
4/2009
Sisu Kisa, Seinäjoki Riku-Petteri Kivelä Ebonite Magic, Storm Rapid Fire Pearl
4/2009
Serlachius Open, Mänttä Jussi Turtiainen Ebonite The One Pearl ja Roto Grip Alliance
4/2009
VI. GBC:n hupikisat, Järvenpää Jouni Helminen Roto Grip Cell Pearl, Rogue Cell ja Plasma Cell
4/2009
Pinjetsin kevätkisa, Hyvinkää Jari Ratia Ebonite Striking Motion ja Clash
4/2009
Liiton Kevätkisa, Hutunki Janne Salonen Ebonite The One Pearl
3/2009
Pykärien kisa, Valkeakoski Jussi Turtiainen Ebonite The One Pearl, Roto Grip Alliance ja Hammer Emerald Vibe
3/2009
Aura-turnaus, Raisio Mikko Hirvonen Roto Grip Neptune
3/2009
P-K RKM Kisa, Kuusankoski Mika Oksanen Storm Fear Factor
3/2009
Helmikaadot, Savonlinna Kari Hurri Ebonite The One Pearl, Complete NV ja Raid
3/2009
Falcons-turnaus, Lahti Teemu Welling Hammer Emerald Vibe ja Ebonite Bash
3/2009
Prisma-turnaus, Joensuu Tomi Väänänen Storm X-Factor
3/2009
FBC:n Keilakisa, Forssa Jarmo Saarikko Ebonite Pin Slasher
3/2009
Sakun talvikolistelut, Salo Marko Saarni Storm Gravity Shift
3/2009
Takun Talvikaadot, Riihimäki Arto Piiponniemi Storm T-Road Pearl
2/2009
GF Turnaus, Tampere Jussi Turtiainen Hammer Emerald Vibe
2/2009
Courun Colaus, Hämeenlinna Jouni Helminen Ebonite The One Pearl ja Hammer Hot Sauce Pearl
2/2009
Ranking, Tampere Jussi Turtiainen Ebonite Pin Slasher ja Hammer Emerald Vibe
2/2009
BT-Talviturnaus Santeri Saikkonen Hammer Black Widow Bite
2/2009
Tuubi-turnaus, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Hammer Emerald Vibe
2/2009
Napin Nahinat, Valkeakoski Jussi Turtiainen Ebonite Pin Slasher
2/2009
Ameko Open, Kouvola Mika Oksanen Hammer Black Widow Pearl
1/2009
Junnu-Tour, Tapiola Markus Heinonen Ebonite The One ja Roto Grip Cell
1/2009
Turku Open, Kupittaa Jouni Helminen Ebonite Complete NV
1/2009
Grand Bowl Open, Hyvinkää Matti Paasikoski Roto Grip Mystic ja RS-1, Storm Sure Fire
1/2009
Tawastia Open, Hämeenlinna Jarmo Ahokas Storm 2nd Dimension
1/2009
YKL 50 V Jussi Turtiainen Hammer Emerald Vibe ja Roto Grip Cell
1/2009
Hutunki Open Jouni Helminen Hammer Acid ja Black Widow Venom
12/2008
Jouni Kaikko Memorial, Kouvola Mika Oksanen Roto Grip Cell Pear
12/2008
Kaadon kisa, Lahti Teemu Asplund Storm X Factor Deuce
12/2008
OLS, Oulu Markus Elo Roto Grip Alliance ja Cell
12/2008
Martti Lammisen muistokilpailu, Pori A-P Lax Hammer The Sauce
12/2008
Watterien syyskaadot, Varkaus Matti Ikäheimonen Storm Dimension, Rapid Fire Pearl ja T-Road Pearl
11/2008
Junnu-Tour Storm osakilpailu, Imatra Mikko Hirvonen Storm Virtual Gravity
11/2008
Hutungin Syysrähinät Janne Salonen Hammer Black Widow Pearl
11/2008
Tiimin Erikoinen, Kuopio Jussi Turtiainen Roto Grip Cell Pearl
11/2008
Sinisten kahakka, Riihimäki Timo Alho Hammer Emerald Vibe
11/2008
Starmen-kisa, Lahti Teemu Asplund Roto Grip Cell Pearl
11/2008
GTX-turnaus, Kouvola Jarmo Ahokas Storm Dimension
10/2008
Ebonite Lahti Open Osku Palermaa Storm Street Rod Solid ja Special Agent
9/2008
Ranking, Lahti Sami Salin Raw Hammer Psycho
9/2008
Rixun kesäkisa Jouni Helminen Roto Grip Cell
9/2008
Summer Bay, Lahti Krista Pöllänen Hammer Emerald Vibe ja Raw Hammer Psycho
9/2008
Raision kesäkisa Toni Laine Storm Rapid fire
9/2008
Beach Bowling, Tammisaari Jari Ratia Ebonite NVD ja Clash
8/2008
Mikkelin kesäkisa Kari Hurri Ebonite Raid ja Playmaker
6/2008
SoBo games, Vuokatti Mikko Hirvonen Roto Grip Cell ja Neptune
5/2008
ETBF Ålborg International Osku Palermaa Storm Gravity Shift, T-Road Solid ja Special Agent
5/2008
Garbo Bowling Games, Järvenpää Arto Piiponniemi Storm T-Road Pearl ja Razor Wire
5/2008
Miesten SM, Tampere Sami Konsteri Hammer Cherry Vibe
5/2008
Naisten SM, Rauma Krista Pöllänen Hammer Cherry Vibe
5/2008
JMKL 50 v. Jussi Turtiainen Hammer Black Widow Bite ja Storm Domination
5/2008
World Ranking Masters, Jakarta Jari Ratia Ebonite Game Breaker ja Nitro
5/2008
Nuorten SM, Lohja Nina Manninen Ebonite Complete NV ja Storm Shift
5/2008
Ranking finaali, Kupittaa Lasse Lintilä Storm Gravity Shift
4/2008
ETBF Istanbul Open Lasse Lintilä Storm Gravity Shift
4/2008
Valkeakosken kevätkisa Olli Tiainen Hammer Black Widow Bite ja Storm Rapid Fire
4/2008
Lahden Rahaturnaus Antti Kapulainen Ebonite Bash
4/2008
Full Roller, Savonlinna Kari Hurri Ebonite Complete NV
4/2008
Lithuanian Federation Cup, Vilna Jari Ratia Ebonite Total NV
4/2008
Foster's Challenge, Hutunki Mika Oksanen Hammer Black Widow Pearl
4/2008
Courun Colaus, Hämeenlinna Jouni Helminen Roto Grip Cell ja Storm X Factor
3/2008
Uutisvuoksi Special, Imatra Mika Oksanen Roto Grip Horizon Solid
3/2008
Ameko Open, Kouvola Mika Oksanen Roto Grip Horizon Solid ja Storm Attitude Shift
3/2008
Tapanila Open Olli Tiainen Raw Hammer Anger
3/2008
JETSET Games, Lappeenranta Aleksi Märkälä Roto Grip Mystic
3/2008
ETBF Catalonia Open, Barcelona Jari Ratia Ebonite Game Breaker ja Complete NV
2/2008
Napin Nahinat, Valkeakoski Olli Tiainen Hammer Black Widow Bite
2/2008
GF:n kisa, Kauppi Jussi Turtiainen Storm Domination
2/2008
LK:n ja Sirkkujen kisa, Lahti Kari Onnila Ebonite Game Breaker
2/2008
Xperience, Vuokatti Jouni Helminen Storm Gravity Shift, Ebonite Complete NV ja Roto Grip Cell
2/2008
Ranking, Tali Osku Palermaa Storm Gravity Shift
2/2008
Misterien kisa, Kouvola Mika Oksanen Ebonite Total NV ja Roto Grip Illusion
1/2008
Arriba Madness, Lappeenranta Mika Oksanen Hammer Black Widow Pearl ja Roto Grip Illusion
1/2008
Imatra-turnaus Tuukka Tynkkynen Storm Special Agent
1/2008
Bevi-turnaus, Tapiola Jari Ratia Ebonite Total NV
1/2008
Ballmaster Open, Tali Jouni Helminen Ebonite Game Breaker ja Hammer Black Widow Bite
12/2007
Bay Open, Lahti Matti Lepistö Raw Hammer Pain
12/2007
Keilien Kaadot, Valkeakoski Jussi Turtiainen Ebonite Game Breaker
12/2007
Kaadon 67-vuotiskisa, Lahti Tuukka Tynkkynen Ebonite Black Ice
12/2007
Jouni Kaikon muistokisa, Kouvola Jouni Helminen Raw Hammer Anger ja Black Widow
12/2007
Christmas Open Jari Ratia Ebonite Raid ja Total NV
12/2007
Paten Paikot, Heinola Jarmo Ahokas Hammer Black Widow Pearl ja Storm Sure Fire
12/2007
Lukko-turnaus, Joensuu Kari Hurri Ebonite Game Breaker ja Raid
12/2007
Tiimin Erikoinen, Kuopio Kari Hurri Ebonite Game Breaker ja Raid
11/2007
Giantsin marraskisa, Pori Harri Koivunen Storm Agent
10/2007
WBT:n Syyskisa Kari Hurri Ebonite Raid
10/2007
Rautia-Toikkonen, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Storm T-Road Pearl
10/2007
Ranking, Tampere Lasse Lintilä Storm Sure Fire
9/2007
Syksyn avaus, Kupittaa Toni Laine Raw Hammer Doom ja Vibe
9/2007
Kesäkisa, Lahti Petri Mannonen Ebonite NV
8/2007
Junnu-Tour Brunswick AA22 -osakilpailu, Tali Laura Tuomisalo Roto Grip Mystic
8/2007
Naisten maailman cupin Suomen karsinta, Hyvinkää Piritta Kantola Ebonite Infinite One ja Clash
8/2007
Estonia Open, Tallinna Jari Ratia Ebonite NVS ja Raid
7/2007
1. Kolosej Open, Ljubljana Jari Ratia Ebonite The One ja Angular One
7/2007
EM All Events, Wien Osku Palermaa Storm Special Agent ja Atomic Charge
6/2007
Pärnu Open, Viro Sami Konsteri Hammer
6/2007
Toukoturnaus, Valkeakoski Krista Pöllänen Raw Hammer Toxic
5/2007
Aalborg International Sami Konsteri Hammer Road Hawg ja Raw Hammer Pain
5/2007
Naisten Suomen mestaruus, Seinäjoki Minna Mäkelä Ebonite Big Time Pearl ja Cross Fire
5/2007
Kamujen Kevätkisa, Hyvinkää Olli-Pekka Pitkänen Storm Shift
5/2007
Serla Open, Mänttä Jouni Helminen Ebonite Total NV
5/2007
Juniori SM, Kotka Mikko Hirvonen Ebonite Smash Time Pearl
4/2007
Istanbul Bowling Open Osku Palermaa Storm Special Agent
4/2007
Kevätkisa, Valkeakoski Teemu Asplund Roto Grip Epic Saga ja Storm Thunder Struck
4/2007
Junnu-Tour Grande Finale, nuoret pojat, Kupittaa Miko Huittinen Storm Shift
4/2007
Rahakisa, Lahti Jari Ratia Ebonite Total NV ja The One
4/2007
Kaupin kevätpamaus Petri Mannonen Ebonite Total NV
4/2007
Hutunki Open Arto Piiponniemi Storm Super Sport Pearl ja Roto Grip Silver Streak SE
4/2007

WBT:n keskiarvokisa, Varkaus

Albin Nupponen Storm Super Sport Pearl
4/2007
Tuubin Kaadot, Ylöjärvi Juuso Tiainen Ebonite Black ja Hammer Big Rig Diesel
4/2007
PBA Tournament of Champions Tommy Jones Ebonite Total NV
4/2007
Giantsin erikoiskisa, Pori Sami Heinonen Roto Grip Horizon Solid ja Ebonite V2 Power
3/2007
FBC:n kisa, Forssa Patrik Paakkonen Storm Agent
3/2007
PBA Denny's World Championships Doug Kent Hammer Black Widow
3/2007
Junnu-Tour Storm-osakilpailu, Lohja Juuso Tiainen Ebonite Black Ice
3/2007
Brunswick Euro Challenge, Thessaloniki Osku Palermaa Storm Special Agent
3/2007
RKM-turnaus, Kuusankoski Suvi Lehtikangas Ebonite Angular One
3/2007
US Open Pete Weber Storm Shift ja Agent
3/2007
GF:n Erikoinen, Tampere Jussi Turtiainen Hammer Black Widow
2/2007
Parken 20-vuotiskisa, Punkaharju Osku Palermaa

Storm T-Road Pearl ja Atomic Charge

2/2007
Rautia-turnaus, Forssa Ari Halme Ebonite Total NV ja Storm Thunder Struck
2/2007
PBA Go RVing Classic Patrick Allen Ebonite The One ja Black Ice
2/2007
KiKen Rojaus, Hämeenlinna Lasse Jetsonen Storm Passion Paradigm
2/2007
Pinjetsin kisa, Hyvinkää Jari Ratia Ebonite Total NV ja Xcel pearl
2/2007
Cosmoksen talvikisa, Kokkola Matti Ohraniemi Ebonite The One
2/2007
Cobra-turnaus, Ruusula 5 Jari Ratia Ebonite Total NV ja Smash Time Pearl
2/2007
TEK-81, Mikkeli Juhani Tonteri Storm Super Sport Pearl ja Spit Fire
2/2007
BK-52 Tammikisa, Pori Reijo Saarinen Storm Spit Fire
2/2007
JoKen Kisa, Joensuu Tomi Väänänen Storm X Factor Deuce
1/2007
Forssan Lehti Spesiaali Jarno Palm Storm Fired Up
1/2007
PBA Motel 6 Classic Jason Couch Ebonite Total NV
1/2007
RKL:n kisa, Riihimäki Sami Salin Hammer No Mercy ja Ebonite Cross Fire
1/2007
PBA Dick Weber Open Jason Couch Ebonite Total NV
1/2007
Tawastia Open, Hämeenlinna Minna Mäkelä Ebonite Cross Fire ja Roto Grip Epic Saga
1/2007
Keilien Kaadot, Valkeakoski Timo Mäkelä Ebonite TPC Shooter XL
1/2007
EBPA Senior Bowling Tour Final, Norrköping Reijo Saarinen Storm Spit Fire
1/2007
PBA H & R Block Classic Patrick Allen Ebonite Angular One
1/2007
GF-J:n Erikoinen, Jämsänkoski Jarmo Ahokas Ebonite SR300
1/2007
Hutungin Erikoinen Jussi Turtiainen Ebonite The One
12/2006
Lusan kisa, Lohja Sami Salin Hammer No Mercy
12/2006
Royal Club Erikoinen, Pori Reijo Saarinen Storm Thunder Struck
12/2006
Rallin Syysturnaus Teemu Asplund Roto Grip Saturn ja Storm Thunder Struck
12/2006
Sinisten Kahakka, Riihimäki Raimo Heino Storm Jolt Pearl
12/2006
Seniori SM, Tammisaari Eija Finnbäck Storm Fired Up
12/2006
Super Sixxxxxx Kungsbacka Open Osku Palermaa Storm Fired Up ja Paradigm
12/2006
PBA Columbia 300 Classic Norm Duke Storm Spit Fire ja Fired Up
12/2006
Christmas Open, Riika Jari Ratia Ebonite Angular One
12/2006
OLS, Oulu Matti Knutar Roto Grip Venus ja RS-X
12/2006
GB-turnaus, Tali Jari Ratia Ebonite Puma Classic
12/2006
Marraskisa, Savonlinna Jouni Helminen Storm T-Road Pearl ja Roto Grip Venus
12/2006
PBA Ace Hardware Championship Tommy Jones Ebonite Overtime ja Smash Time Pearl
11/2006
PBA Lake County Indiana Classic Norm Duke Storm Spit Fire ja Ace
11/2006
The Baker Story, Tikkurila Krista ja Pasi Pöllänen Ebonite The One, Angular One, Infinite One, Hammer Vibe ja Roto Grip Horizon
11/2006
Walki-Turnaus, Valkeakoski Olli Tiainen Roto Grip Epic Saga ja Raw Hammer Doom
11/2006
JuKeRin kisa, Riihimäki Eija Finnbäck Storm Fired Up
11/2006
Tiimin Erikoinen, Kuopio Kari Hurri Ebonite The Big One
11/2006
PBA Etonic Championship Pete Weber Storm Special Agent
11/2006
Maailman Cup, Caracas Osku Palermaa Storm Fired Up ja Paradigm
11/2006
Cyprus Senior Open Olli Tiainen Hammer Black Widow ja Roto Grip Epic Saga
11/2006
Patteri Special, Tali Teemu Karjalainen Ebonite Infinite One
11/2006
Rännimalja, Lohja Joonas Huolman Storm Passion Paradigm
11/2006
Myllykosken 60-vuotiskisa Mika Oksanen Ebonite The One
11/2006
PBA Motor City Classic Tony Reyes Hammer Hawg Zilla
11/2006
AY Suomen mestaruus, Lohja Arto Piiponniemi Roto Grip Silver Streak SE
10/2006
Merkintäkaadot, Forssa Juuso Tiainen Ebonite V2
10/2006 CD Suomen mestaruus, Mikkeli Teemu Oinonen Roto Grip Silver Streak SE
10/2006
USBC Masters Doug Kent Hammer Black Widow
10/2006
Turun Riennon 100-vuotisjuhlaturnaus Jari Ratia Ebonite The One
10/2006
VIII Ruskakisa, Kuusamo Henri Pesonen Storm Agent
10/2006
GTX-Turnaus, Kouvola Jarmo Ahokas Ebonite SR300
10/2006
JBT:n 19. Suurkisa, Järvenpää Arto Piiponniemi Roto Grip Silver Streak SE ja Storm Flash Force
10/2006
Junnu-Tour Turbo-osakilpailu, Kotka Denis Cakar Ebonite Fire
10/2006
Syysturnaus, Tammisaari Jari Ratia Ebonite Whirl Wind ja The One
9/2006
RiKen elokuun kerjuu, Riihimäki Sami Salin Ebonite The Big One ja Storm Hot Rod
9/2006
Ailo Uotila Memorial, Tikkurila Osku Palermaa Storm Fired Up
9/2006
Viernheim Open Liz Johnson Storm Passion Paradigm
9/2006
Raision kesäkisa Matias Kallio Storm Passion Paradigm
9/2006
Mikkelin kesäkisa Juhani Tonteri Storm Super Sport Pearl
9/2006
Porin kesäkisa Jussi Turtiainen Ebonite V2 ja Storm Vertigo
9/2006
Lahden kesäkisa Krista Pöllänen Ebonite Prime Time
9/2006
Beach Bowling, Tammisaari Jarmo Ahokas Storm Thunder Struck ja Ebonite Cross Fire
8/2006
Junnu-Tour Roto Grip -osakilpailu, Imatra Tuukka Tynkkynen Ebonite Cross Fire
8/2006
Maailman cupin karsinta, Riihimäki Piritta Kantola Ebonite The One
8/2006
Riksun kesäkisa Juhani Tonteri Storm Super Sport Pearl
5/2006
Aalborg International Lasse Lintilä Storm Agent
5/2006
Metsä Open, Mänttä Jussi Turtiainen Ebonite V2
5/2006
Toukoturnaus, Valkeakoski Jussi Turtiainen Ebonite The One
5/2006
Miesten SM, Kupittaa Osku Palermaa Storm Agent
5/2006
Junnu-Tour Grande Finale, junioripojat, Järvenpää Juuso Huhtiranta Roto Grip RS-X ja Super Sonic
5/2006
JuKeRin Kellokas-turnaus, Riihimäki Arto Piiponniemi Storm Super Sport Pearl ja XXXtreme
5/2006
Kuwait Open Jason Belmonte Storm Fired Up
5/2006
Seuracup BDT eli Markku Asikainen, Esa Nieminen, Samu Tervakorpi, Paavo Partanen, Arto Piiponniemi Roto Grip, Ebonite, Storm
5/2006
Tiksin Kevätkisa Joonas Huolman Storm Fired Up
4/2006
Amiki 50+ Tournament, Tukholma Reijo Saarinen Storm Paradigm
4/2006
Junioreiden SM, Kokkola Juuso Huhtiranta Roto Grip RS-X ja Ebonite V2 Power
4/2006
Junioreiden SM, Kokkola Sonja Mäkelä Ebonite Big Time Pearl ja Hammer Hawg
4/2006
Nuorten SM, Kokkola Laura Tuomisalo Storm Paradigm ja Ebonite The One
4/2006
Erikoiskilpailu, Myllykoski Jouni Helminen Roto Grip Silver Streak SE ja Horizon
4/2006
RKM 25 v. Juhlakilpailu, Forssa Toni Laine Storm Fired Up
4/2006
Hutunki Open Mika Oksanen Roto Grip Silver Streak SE ja Ebonite The One
4/2006
Lahden rahakisa Olli Tiainen Storm Paradigm ja Raw Hammer Doom
4/2006
PBA Great Lakes Classic Patrick Allen Ebonite The One
4/2006
Italian Golden Bowl, Torino Osku Palermaa Storm Fired Up
3/2006
Ekokem-turnaus, Riihimäki Olli Tiainen Storm Paradigm ja Fired Up
3/2006
Junnu-Tour, Roto Grip -osakilpailu, Pori Markus Elo Ebonite The One
3/2006
Rännimalja, Lohja Lasse Lintilä Storm Fired Up
3/2006
PBA Ace Hardware Championship Norm Duke Storm Ace
3/2006
Foksin kaadot, Forssa Markus Elo Ebonite The One
3/2006
Pykärien kisa, Valkeakoski Matti Virta Roto Grip Silver Streak SE ja Apocalypse
3/2006
Rauma Open Sami Javanainen Storm Trifecta ja Tropical Storm
3/2006
PBA Pepsi Championship Christopher Collins Ebonite Big Time ja Overtime
3/2006
Heijari-turnaus, Mikkeli Timo Koivula Ebonite The One
2/2006
Ameko Open, Kouvola Mika Lahti Ebonite The One
2/2006
Jyväskylän liiton 50-vuotiskisa, Hutunki Jouni Helminen Roto Grip Epic ja Silver Streak SE
2/2006
PBA Geico Open Doug Kent Hammer Vibe ja Road Hawg
2/2006
US Open Tommy Jones Ebonite The One
2/2006
Junnu-Tour, Storm-osakilpailu, Kupittaa Matias Kallio Storm Paradigm
2/2006
Napin Nahinat, Valkeakoski Olli Tiainen Roto Grip Epic
2/2006
Uutisvuoksi Special, Imatra Juuso Huhtiranta Roto Grip RS-X ja Storm Hot Rod Hybrid
2/2006
Tuubi-turnaus, Ylöjärvi Tapio Muikku Roto Grip Silver Streak SE
2/2006
PBA 2005 Bayer Atlanta Classic Tommy Jones Ebonite The One ja V2
1/2006
Tapiolan uudenvuodenkisa Teemu Karjalainen Storm Vertigo
1/2006
GK:n Tammikisa, Lahti Jarno Aalto Hammer The Big Deal
1/2006
Junnu-Tour, Ebonite-osakilpailu, Tapiola Toni Palermaa Storm X Factor Deuce
1/2006
Ballmaster Open, Tali Lasse Lintilä Storm Vertigo ja Fired Up
1/2005
PBA Weber Open Jason Couch Ebonite The One
1/2006
Pollen Pokaali, Lohja Heikki Keränen Trauma Recovery
1/2006
Forssan Lehti Spesiaali, Forssa Ari Valaranta Storm Fired Up
1/2006
2006 PBA Earl Anthony Medford Classic Brian Himmler Storm Paradigm
12/2005
Anttila-turnaus, Lappeenranta Kari Koistinen Ebonite Xcel
12/2005
Aura-turnaus, Raisio Toni Laine Storm Vertigo ja Fired Up
12/2005
Simpele Open Juuso Huhtiranta Roto Grip Super Sonic
12/2005
Neste-kisa, Imatra Juuso Huhtiranta Storm Atomic Charge
12/2005
Sinisten Erikoinen, Riihimäki Juho Mäkelä Ebonite Xcel Pearl ja Storm Flash Force
12/2005
GB-turnaus, Tali Olli Tiainen Storm Fired Up
12/2005
Junnu-Tour, Dexter-osakilpailu, Lahti Juhani Tonteri Roto Grip Silver Streak SE
12/2005
Lahden 100-vuotisjuhlakisa Mikko Masalin Roto Grip Epic
12/2005 PBA Keystone State Championship Patrick Allen Ebonite The One
12/2005
Savonlinnan marraskisa Jouni Helminen Roto Grip Epic ja Silver Streak SE
12/2005
PBA BowlersParadise.com Classic Pete Weber Storm Paradigm ja Fired Up
11/2005
PBA Chicago Classic Jason Couch Ebonite The One
11/2005
Patteri Special, Tali Olli Tiainen Storm Paradigm ja Fired Up
11/2005
Ranking, Lahti Juhani Tonteri Ebonite Big Time ja Storm Super Sport Pearl
11/2005
GTX-turnaus, Kouvola Esa Räsänen Ebonite Afterburner
11/2005
2. Oltremare Championships, Napoli Jouni Helminen Roto Grip Epic ja Apocalypse
11/2005 Pinjetsin kisa, Hyvinkää Olli Tiainen Roto Grip Epic
11/2005 II Ailo Uotila Memorial, Tapiola Jouni Helminen Roto Grip Epic ja Apocalypse
10/2005
Merkintä Kaadot, Forssa Samu Valaranta Saw Hammer
10/2005
Takun Syyskaadot, Riihimäki Henrik Ahonen Ebonite Cross Fire ja Roto Grip Sonic Boom
10/2005
Vaken Haarikka, Hämeenlinna (400 €) Henrik Ahonen (13 v.) Ebonite Cross Fire ja Storm Barbed Wire
10/2005
PBA Tulsa Championship Tommy Jones Ebonite Overtime
10/2005
Vienna Open Osku Palermaa Storm Fired Up ja Super Sport Pearl
10/2005
Jyrä-turnaus, Tali Juuso Tiainen Roto Grip RS-X ja Storm Eraser Particle Pearl
10/2005
AMF 300 Open, Urheilutalo Hki Jari Ratia Ebonite V2 Power ja Big Time Pearl
10/2005
Sammon Ryöstö, Järvenpää Mia Mähönen Ebonite V2 Sweet
10/2005
Reiskan 80-vuotisjuhlakilpailu, Varkaus Ilkka Mannila Ebonite Killer Instinct Pearl
10/2005
Falconsin kisa, Lahti Pekka Ahokas Storm Vertigo
10/2005
Tuubi Kaadot, Ylöjärvi Jussi Turtiainen Storm Vertigo

9/2005

Talin avajaiskisa Tuukka Tynkkynen Ebonite V2
9/2005
Tapiolan syyskisa Kauko Parviainen Ebonite Xxcel
9/2005
PBA Japan Cup Tommy Jones Ebonite Cross Fire ja V2 Power
9/2005
Riihimäen kesäkisa Toni Laine Storm Vertigo ja Fired Up
9/2005
Beach Bowling, Tammisaari Jarmo Ahokas Ebonite V2 Sweet ja Storm Vertigo
9/2005
Mikkelin kesäkisa Jani Heikkinen Ebonite Cross Fire
9/2005
Raision kesäkisa Toni Laine Storm Fired Up
9/2005
Lahden kesäkisa Reijo Saarinen Storm Depth Charge
9/2004
Kuortaneen avajaiskisa Sami Konsteri Storm Screamin Banshee ja Eraser Particle Pearl
9/2004
Porin kesäkisa Toni Laine Storm X Factor Vertigo ja Deuce
8/2005
Junnu-Tour, Hammer-osakilpailu, Kokkola Jenni Mäkelä Storm Barbed Wire
8/2005
Maailman cupin Suomen karsinta, Tikkurila Lasse Lintilä Storm X Factor ja Raging Banshee
8/2005
Maailman cupin Suomen karsinta, Tikkurila Piritta Kantola Ebonite Big Time Pearl
7/2005
Italian tourin finaali, Rimini Osku Palermaa Storm Fired Up
7/2005
High Roller, Las Vegas Lasse Lintilä Storm Vertigo
7/2005
Pärnu Open, Viro Jouni Helminen Storm Fired Up
5/2005
Toukoturnaus, Valkeakoski Teemu Asplund Storm Vertigo
5/2005
Lassen kisa, Raisio Ville Haavisto Storm Flash Flood ja Ebonite V2 Dry
5/2005
Miesten SM, Lappeenranta Lasse Lintilä Storm Vertigo
5/2005
WIBC Queens Tennelle Grijalva Storm Depth Charge
5/2005
Salon 20-vuotisjuhlakisa Matias Kallio Storm Ace ja Roto Grip RS-1
5/2005
Naisten SM, Tampere Piritta Kantola Ebonite Big Time ja Fire
5/2005
Palken Ekokem-kisa, Riihimäki Jussi Turtiainen Storm Vertigo
5/2005
SM Junioritytöt, Tapanila Kira Kerbs Storm Vertigo
5/2005
SM Junioripojat, Tapanila Tuukka Tynkkynen Ebonite Xcel Pearl
5/2005
SM Nuoret tytöt, Tapanila Minna Mäkelä Storm Triple X Factor
5/2005
SM Nuoret pojat, Tapanila Teemu Asplund Roto Grip RS-1 ja Storm Vertigo
5/2005
Junnu-Tour finaali, tytöt, Lahti Sonja Mäkelä Hammer Power Diesel
5/2005
Junnu-Tour finaali, nuoret pojat, Lahti Tony Ranta Storm Triple X Factor
5/2005
Junnu-Tour finaali, vanhemmat pojat, Lahti Mikko Ylitalo Ebonite Ice
4/2005
Valokeilan kisa Kari Hurri Ebonite Ice
4/2005
Kevätkisa, Valkeakoski Jarmo Saarikko Storm Atomic Charge
4/2005
Ranking, Lahti Jari Ratia Ebonite Xcel Pearl
4/2005
Junnu-Tour Ebonite-osakilpailu, Tali Juhani Parkkali Ebonite Big Time
4/2005
FF 20-vuotiskisa, Seinäjoki Matti Ahola Storm Depth Charge
4/2005
Junioreiden Euroopan mestaruus, Belgia Jenni Mäkelä Storm Fear Factor ja Roto Grip Oracle Vision
4/2005
IFK Tournament B-C-D, Tali Miro Makkonen Storm Vertigo
4/2005
Sony-turnaus, Tapiola Osku Palermaa Hammer Turbo Diesel ja Big Blue Pearl
4/2005
PBA World Patrick Allen Hammer Switch Blade ja The Big Deal
3/2005
Takun talvikaadot, Riihimäki Arto Piiponniemi Storm Razor Wire
3/2005
Super Series -finaali, Jönköping Osku Palermaa Hammer The Big Deal
3/2005
TKK:n Kevätpamaus, Tampere Raimo Liimatta Ebonite V2
3/2005
PBA Banquet Open Tommy Jones Ebonite Big Time
3/2005
Courun Colaus, Hämeenlinna Jenni Mäkelä Ebonite TPC Warrior
3/2005
Pykärien kisa, Valkeakoski Jussi Turtiainen Storm Vertigo
3/2005
Brunswick Euro Challenge, Thessaloniki Jens Nickel Storm Charge ja Depth Charge
3/2005
P-K RKM erikoiskilpailu, Kuusankoski Mika Oksanen Storm Fear Factor
3/2005
LK:n ja Sirkkujen erikoiskilpailu, Lahti Janne Kyllönen Roto Grip Silver Streak
2/2005
PBA Cambridge Credit Classic Tommy Jones Ebonite Big Time
2/2005
Acat + UK88, Hyvinkää Olli-Pekka Pitkänen Storm Atomic Charge
2/2005
III Catalonia Open, Espanja Osku Palermaa Hammer High Rev
2/2005
Giants 20 v. Juhlakilpailu, Pori Piritta Kantola Ebonite Xcel Pearl
2/2005
Giants 20 v. Eliminaattori, Pori Jouni Helminen Roto Grip Ultra Sonic
2/2005
Aki-Bowling Reissukisa, Kotka Mikko Pajukari Storm Triple Extreme
2/2005
FoKS:n kaadot, Forssa Jari Palmas Ebonite Dominator
2/2005
Ranking, Lahti Jari Ratia Ebonite Big Time
2/2005
Mini Eliminator, Las Vegas Craig Harrington Storm Atomic Charge
2/2005
Aura-turnaus, Raisio Juuso Kallio Euro Storm 2
2/2005
Ameko Open, Kouvola Jarmo Ahokas Ebonite V2 Sweet
2/2005
Super Bowl High Roller, Las Vegas Lasse Lintilä Storm Atomic Charge
2/2005
Junnu-tourin Turbo 2-N-1 Grips -osakilpailu, Lappeenranta Jani Heikkinen Ebonite Ice ja Roto Grip Retro Resurrection
2/2005
CarBo Bowling Games, Järvenpää Kalevi Ilmaranta Storm Recharge
1/2005
PBA Birmingham Open Patrick Allen Hammer The Real Deal
1/2005
Arriba-Madness, Lappeenranta Mika Oksanen Storm X Factor Ace
1/2005
Kiken rojaus, Hämeenlinna Arto Piiponniemi Storm Flash Force
1/2005
Iso Nousu Open 2005, Kouvola Mika Oksanen Storm Fear Factor
1/2005
PBA Dallas Open Patrick Allen Hammer
1/2005
Junnu-tourin Dexter-osakilpailu, Kupittaa Jani Heikkinen Roto Grip Retro Resurrection
1/2005
Ballmaster Open, Tali Mika Lahti Storm Atomic Charge
12/2004
Pro shoppien välinen SM, Tapiola Teemu Asplund ja Osku Palermaa Storm X Factor Ace ja Hammer The Real Deal
12/2004
Keilien Kaadot, Valkeakoski Rauli Heikkinen Storm Super Charge
12/2004
Tykkikylän kaadot, Forssa BDT (Tervakorpi, Asikainen, Partanen, Raitisoja, Nieminen, Piiponniemi) Storm, Roto Grip
12/2004
OLS, Oulu Olli Tiainen Storm Atomic Charge
12/2004
Vuorisen muistokilpailu, Tali Olli Tiainen Storm Recharge
12/2004
Jukerin kisa, Riihimäki Juuso Tiainen Storm Hot Rod Pro Stock Pearl
12/2004
40-vuotisten rääppiäiskisa, Heinola Tuukka Tynkkynen Ebonite V2
12/2004
Rännimalja, Lohja Lasse Lintilä Storm Hot Rod Pro Stock Pearl
12/2004
Juvelin kisa, Hämeenlinna Jouni Helminen Roto Grip RS-1
12/2004
Neste-kisa, Imatra Mika Oksanen Ebonite V2 ja Killer Instinct Pearl
12/2004
Melocoton-turnaus, Mikkeli Jani Orbinski Hammer Big Blue
12/2004
PBA Denver Open Tommy Jones Ebonite Ice
12/2004
III Naisten Sport Bowling Cup, Pori Piritta Kantola Ebonite Prime Time ja Ice
11/2004
Tallink Open Arto Piiponniemi Storm Depth Charge ja Eraser Blaze
11/2004
Walki-turnaus, Valkeakoski Jouni Helminen Ebonite V2 Sweet ja Roto Grip RS-1
11/2004
Hutungin erikoinen Seppo Varma Storm Trauma ja Shock Trauma
11/2004
PBA Chicago Open Brian Himmler Storm X Factor Ace
11/2004
Ailo Uotilan muistokilpailu, Tapiola Tuukka Tynkkynen Ebonite V2
10/2004
Pollen Pokaali, Lohja Raimo Saloranta Ebonite Apex Addiction
10/2004
Merkintäkaadot, Forssa Raimo Heino Euro Storm ja Storm Too Hot
10/2004
Imatra-turnaus Jussi Turtiainen Ebonite Vortex II ja Storm Shock Trauma
10/2004
LNK:n kisa, Lahti Raimo Pohjanlahti Ebonite Show Time Sanded ja Euro Storm
10/2004
GTX-turnaus, Kouvola Iina Kämäräinen Ebonite Matrix Conquest
10/2004
Heinolan juhlakisa Jari Ratia Storm Extreme ja Recharge
9/2004
Syysturnaus, Valkeakoski Matti Virta Ebonite Killer Instinct Pearl
9/2004
Junnu-Tourin Roto Grip -osakilpailu, Järvenpää Jani Heikkinen Storm Razor Wire
9/2004
Vaasan keilahallin 30-vuotisjuhlakisa Marko Saarni Roto Grip Sonic Boom ja Ebonite Predator Jungle Green
9/2004
Turun keilailuliiton 75-vuotisjuhlakisa Marko Saarni Roto Grip Sonic Boom ja Storm Flash Force
9/2004
Elokahakka, Riihimäki Jari Ratia Ebonite Killer Instinct Pearl
9/2004
PBA Japan Cup Tommy Jones Ebonite
9/2004
Mikkelin kesäkisa Pekka Nykänen Storm Fear Factor
9/2004
Lahden kesäkisa Jarkko Salminen Storm Recharge
9/2004
Porin kesäkisa Ari Halme Storm Super Charge
9/2004
Hämeenlinnan kesäkisa Joonas Huolman Roto Grip Retro Resurrection
8/2004
Dutch Brunswick Open, Haag Jouni Helminen Roto Grip Sonic Boom ja Apocalypse
8/2004
Olympia Tournament, Helsingborg Matias Årup Ebonite Primal Instinct
8/2004
Nuorten MM All Events, Guam Minna Mäkelä Storm Super Charge
7/2004
1st Hungarian Open, Budapest Peter Hansen Hammer Vicious Strike
7/2004
2. Memorial Arturo Cicchelli, Torino Osku Palermaa Hammer Vicious Strike ja Big Blue Pearl
6/2004
PBA Tour Trials Mike Edwards Ebonite Stinger Low Flare Particle
6/2004
Pärnu Open Cup Katja Kyllönen Hammer Sharp Blade
5/2004
Toukokisa, Valkeakoski Matti Virta Storm Fear Factor
5/2004
Rännimalja, Lohja Jouni Helminen Roto Grip Apocalypse
5/2004
Miesten SM, Lahti Olli Tiainen Storm Super Charge ja Ebonite Shooter XL
5/2004
Naisten SM, Imatra Krista Pöllänen Ebonite Savage Flip
5/2004
Kevätturnaus, Hämeenlinna Minna Mäkelä Storm Super Charge ja Too Hot
5/2004
Junnutourin finaali, Turku Jani Heikkinen Storm X Factor
5/2004
aCat ja UK-88 Kevätkisa, Hyvinkää Jussi Turtiainen Ebonite Killer Instinct Pearl
5/2004
Kevätkisa, Mikkeli Jouni Helminen Hammer Big Blue ja Roto Grip Sonic Boom
4/2004
Heinolan kevätkisa Pertti Paksunen Ebonite Apex Obsession
4/2004
Nuorten SM, Lohja Mikko Vainio Ebonite V 2 Particle ja Savage Pearl
4/2004
Nuorten SM, Lohja Minna Mäkelä Ebonite Savage Flip
4/2004
Junioreiden SM, Lohja Kira Kerbs Ebonite Killer Instinct Sanded ja Hammer Power Diesel
4/2004
Kuopion 35 v. juhlakisa Ari Jehkinen Ebonite Killer Instinct Pearl
4/2004
Les Lion Cup Booster Doubles, Vilbergen Teemu Asplund ja Juuso Kallio Storm Eraser Boost ja Euro 2
4/2004
Nuorten SM-parikisa, Lohja Teemu Asplund ja Osku Palermaa Ebonite Killer Instinct Pearl ja Hammer Power Diesel
4/2004
Courun Colaus, Hämeenlinna Mikko Ylitalo Storm X Factor ja Flash Point
3/2004
Palken Ekokem-kisa, Riihimäki Jouni Helminen Roto Grip Sonic Boom
3/2004
RKM:n Remonttikisa, Tali Janne Kaukonen Hammer Sharp Blade
3/2004
MyPan Erikoiskisa, Myllykoski Mika Oksanen Ebonite Killer Instinct Pearl, Roto Grip Pure Fuel ja Storm Charge
3/2004
Lahden Rahaturnaus Jouni Helminen Storm Fear Factor
3/2004
Hutunki-Open, Vaajakoski Matti Jokinen Ebonite Vortex II
3/2004
TKK:n Kevätpamaus, Tampere Ari Halme Storm Hot Wire
3/2004
Sony-turnaus, Tapiola Osku Palermaa Hammer Big Blue Pearl
3/2004
II Sport Bowling Cup, Kupittaa Kati Lepistö Ebonite Killer Instinct Pearl
3/2004
Pykärien kisa, Valkeakoski Janne Kyllönen Ebonite TPC Warrior
3/2004
Saimaa Turnaus, Lappeenranta Mika Oksanen Storm Charge, Ebonite Tornado ja Roto Grip Sonic X
3/2004
Junnutour, Tampere Joonas Huolman Storm Hot Rod
3/2004
Unelmakaadot, Järvenpää Jouni Helminen Storm X Factor ja Deuce
3/2004
P-K RKM Kisa, Kuusankoski Mika Oksanen Storm Charge
2/2004
PBA Baby Ruth Real Deal Classic Mike Scroggins Ebonite Killer Instinct Pearl
2/2004
LK:n ja Sirkkujen kisa, Lahti Mika Oksanen Storm Charge
2/2004
Takun tammikaadot, Riihimäki Jouni Helminen Roto Grip Sonic Boom ja Storm Fear Factor
2/2004
Junnu Tour, Kouvola Osku Palermaa Hammer Blade Reactive
2/2004
PBA Odor-Eaters Open Robert Smith Storm
2/2004
Bowl Racers, Myllykoski Olli Tiainen Ebonite Shooter XL
2/2004
Super Bowl Mini-Eliminator, Las Vegas Lasse Lintilä Storm Triple X Factor
2/2004
US Open Pete Weber Storm X Factor
2/2004
Cobra-turnaus, Ruusula Olli Tiainen Storm Trauma ER
2/2004
Kiken Rojaus, Hämeenlinna Juuso Tiainen Storm X Factor Deuce
2/2004
Arriba Madness, Lappeenranta Mika Hanninen Storm X Factor Deuce ja RE-Loaded
1/2004
Riken Violettikisa, Riihimäki Pentti Katila Hammer Blade
1/2004
PBA Reno Open Mika Koivuniemi Ebonite
1/2004
PBA Medford Open Pete Weber Storm
1/2004
Tapiola Open Andrew Frawley Storm Hit
12/2003
Pro Shoppien välinen SM, Tapiola Kauko Parviainen ja Toni Palermaa Storm Charge ja Storm X Factor
12/2003
PBA Tournament of Champions Patrick Healey Jr Storm
12/2003
MKL:n 40 v. kisa, Mikkeli Jouni Helminen Ebonite V2 Dry ja Storm X Factor
12/2003
Hutungin Erikoinen Jussi Turtiainen Storm Shock Trauma
12/2003
PBA Cambridge Credit Classic Mika Koivuniemi Ebonite Stinger 2P LF Particle
11/2003
PBA Geico Open Pat Healey Storm X Factor
11/2003
Katinkulta Open Ari Jehkinen Ebonite Savage
11/2003
Walki-turnaus, Valkeakoski Olli Tiainen Hammer Vicious Reactive
11/2003
Junnutour, Hutunki Kira Kerbs Hammer Blade Pearl
11/2003
AY-mestaruuskilpailut, Riihimäki Tommi Teivainen Ebonite Apex Obsession
11/2003
Kamujen Kisa, Hyvinkää Jarmo Aaltonen Hammer Vicious Navy
11/2003
Riksu Open, Riihimäki Mikko Ylitalo Storm Hot Rod
11/2003
Hakasten Malja, Hämeenlinna Seppo Koukonen Hammer Turbo Diesel
11/2003
PBA Pepsi Open Jason Couch Ebonite Puma
11/2003
Heijari-turnaus Mika Oksanen Storm Power Charge
10/2003
PBA Miller High Life Open Brian Himmler Storm Hot Wire
10/2003
PBA Banquet Open Robert Smith Storm
10/2003
Lappeenrannan 40-vuotiskisa Mika Hanninen Ebonite Shooter XL
10/2003
GTX-Turnaus, Kouvola Mikko Ylitalo Storm Hot Rod
10/2003
Immen kaatajaiset, Imatra Jari Ratia Ebonite V2
10/2003
AX:n kisa, Tali Toni Palermaa Storm X Factor Deuce
9/2003
Syysturnaus, Valkeakoski Janne Kyllönen Ebonite TPC Warrior
9/2003
Kouvola 80 v. Juhlakisa Janne Murto Roto Grip Silver Streak
9/2003
Junnutour, Lahti Mikko Masalin Ebonite Savage Pearl ja Storm Core Power LRG
9/2003
Imatran avajaiskisa Joonas Jehkinen Storm El Nino
9/2003
Mikkelin kesäkisa Kati Lepistö Ebonite Savage Flip
8/2003
Tammisaaren kesäkisa Toni Laine Roto Grip Silver Streak Pearl
8/2003
Köge Masters, Tanska Mika Koivuniemi Ebonite V2
7/2003
PWBA Dallas Open Michelle Feldman Ebonite V2 Particle
7/2003
PWBA Memphis Open Tennelle Milligan Hammer Diesel Particle ja Reactive Pearl
6/2003
PWBA Harrisburg Open

Dede Davidson

Roto Grip Silver Streak Particle
6/2003
PWBA Greater Cincinnati Open Carolyn Dorin-Ballard Ebonite Apex Addiction
6/2003
PWBA Greater Rockford Classic Tiffany Stanbrough Storm X Factor
6/2003
PWBA Terre Haute Open Tiffany Stanbrough Storm Eraser Particle Pearl
6/2003
PWBA US Open, Detroit Kelly Kulick Ebonite Predator Jungle Green
5/2003
Metsä Open, Mänttä Jussi Turtiainen Storm Shock Trauma
5/2003
Kevätkisa, Hyvinkää Olli Tiainen Storm Hot Rod
5/2003
Super Sixxxxxx Tour Championships Mika Koivuniemi Ebonite Apex Obsession
5/2003
Miesten SM-kilpailut, Joensuu Sami Konsteri Storm Eraser Particle Pearl
5/2003
Naisten SM-kilpailut, Tikkurila Heta-Maija Allen Roto Grip Top Fuel
4/2003
Ranking Finaali, Lahti Jarmo Ahokas Roto Grip Silver Streak Pearl
4/2003
Hutungin tasoituskisa, Vaajakoski Joonas Jehkinen Storm Trauma Recovery
4/2003
Junioreiden SM, Seinäjoki Joonas Jehkinen Storm Super Power
4/2003
Junioreiden SM, Seinäjoki Laura Tuomisalo Hammer Diesel ja Blade
4/2003
I Naisten Sport Bowling Cup, Lahti Jenni Mäkelä Ebonite TPC Warrior
3/2003
Kaatojen kaipuu, Hyvinkää Jari Ratia Storm Trauma
3/2003
Ranking, Pori Sami Konsteri Storm X Factor Deuce
3/2003
Tarmon malja, Hämeenlinna Jouni Helminen Ebonite V2 Pearl
3/2003
Takun kisa, Riihimäki Seppo Matilainen Storm Hot Rod
3/2003
Saimaa-turnaus, Lranta Jouni Helminen Roto Grip Silver Streak
3/2003
LK:n ja Sirkkujen kisa, Lahti Jari Ratia Storm X Factor Deuce
3/2003
PM-kilpailut, Tampere Piritta Kantola Storm Hot Rod
3/2003
PM-kilpailut, Tampere Petteri Salonen Roto Grip Top Fuel
3/2003
PBA Lonnie Waliczek Ebonite Vortex II
3/2003
Puntarin kisa, Myllykoski Mika Oksanen Euro Storm/Roto Grip Fuel
2/2003
Kanuunan kisa, Mikkeli Ola Muttilainen Hammer Diesel Particle
2/2003
Ameko Open, Kouvola Jouni Helminen Storm X Factor Deuce
2/2003
BR:n kisa, Myllykoski Olli Tiainen Hammer Blade/Ebonite V2
2/2003
Scandinavian Ladies Open, Trosa Pauliina Aalto Storm X Factor/Ebonite V2 Particle
2/2003
Firma SM, Pori Ari Halme Ebonite Apex Aggression
2/2003
PBA Peter Weber Storm X Factor Deuce
2/2003
PBA Chris Hayden Ebonite
2/2003
PBA Bryan Goebel Ebonite Vortex II
1/2003
Joulukisa, Hyvinkää Taru Jokinen Hammer Vicious Navy
1/2003
Napin Nahinat, Valkeakoski Raimo Heino Storm Too Hot
1/2003
Rännimalja, Lohja Ari Halme Ebonite TPC Shooter
1/2003
Ballmaster Open Lasse Lintilä Storm Trauma
1/2003
Uuden vuoden tinat, Kuopio Ari Jehkinen Hammer Vicious Particle
1/2003
PBA Mike DeVaney Storm X Factor
1/2003
PBA Jason Couch Ebonite V2 Particle/TPC Shooter
1/2003
PBA Doug Kent Ebonite Savage
12/2002
Keilien kaadot, Valkeakoski Tuomas Siltanen Storm Erase-It
12/2002
OLS-122, Oulu Herni Pesonen Storm Ultra Hot
12/2002
Super Sixxxxxx, Kungsbacka Lasse Lintilä Storm Eraser Boost
12/2002
Kiilan kisa, Hämeenlinna Tuukka Tynkkynen Storm Trauma Recovery
12/2002
Tikkurila Ari Halme Ebonite Apex Adrenaline
12/2002
PBA Randy Pedersen Storm X Factor
12/2002
Heijareiden kisa, Mikkeli Mika Oksanen Storm Trauma ER
12/2002
Pinjetsin syyskisa, Hyvinkää Jari Ratia Storm Trauma
11/2002
Key East Open, Imatra Osku Palermaa Storm Super Power Pearl
11/2002
Tiimin Erikoinen, Kuopio Ari Jehkinen Ebonite Apex Adrenaline
11/2002
PBA Danny Wiseman Storm Eraser/Trauma Recovery
11/2002
PBA Brian Voss Ebonite Vortex II
11/2002
PWBA Tiffany Stanbrough Storm
11/2002
PWBA Michelle Feldman Ebonite
10/2002
JP-Turnaus, Tali Osku Palermaa Storm Eraser Boost
10/2002
Ranking, Lahti Jari Palmas Ebonite Matrix Dominator
10/2002
PBA Robert Smith Storm Shock Trauma
10/2002
PBA Hugh Miller Storm Erase-It
10/2002
PWBA Tiffany Stanbrough Storm
10/2002
PWBA Tish Johnson Storm
10/2002
PWBA Liz Johnson Storm
9/2002
Maailman cupin Suomen karsinta Heidi Larnia Ebonite Savage Pearl
9/2002
Ranking, Järvenpää Ari Halme Ebonite Vortex II Pearl
9/2002
Porin syyskisa Sami Konsteri Storm
9/2002
Henk.koht. Eurooppacup, Hollanti Tanya Petty Ebonite
9/2002
Henk.koht. Eurooppacup, Hollanti Jouni Helminen Storm Trauma ER
9/2002
Syyskisa, Valkeakoski Jussi Turtiainen Storm Eraser Boost
9/2002
Syyskisa, Mikkeli Ari Jehkinen Ebonite Vortex II
9/2002
PWBA Carolyn Dorin-Ballard Ebonite
9/2002
PWBA Leanne Barrette Ebonite
8/2002
Super Sixxxxxx, Jönköping Tim Mack Storm
8/2002
PWBA Michelle Feldman Ebonite
7/2002
High Roller 2. sija Lasse Lintilä Storm Core Power HRG
7/2002
PWBA Carolyn Dorin-Ballard Ebonite
6/2002
PWBA Leanne Barrette Ebonite
6/2002
PWBA Leanne Barrette Ebonite
6/2002
PWBA Cara Honeychurch Ebonite
6/2002
PWBA Brenda Norman Storm
6/2002
PWBA Kendra Gaines Ebonite
5/2002
Aalborg International Sami Konsteri Storm
5/2002
PWBA Michelle Feldman Ebonite
5/2002
WIBC Queens Kim Terrell Ebonite